Kocioł gazowy jednofunkcyjny, tani sklep ?

Kocioł gazowy jednofunkcyjny, tani sklep ?

Jakaś opinia o rozdzielaczu Tece „2w1” 3co+6op do grzejników i podłogówki z mieszaczem pompowym? Gdzie można dostać taniej? Dzięki.

Gruszek2

Posty: 4

 
Też wybrałem zestaw do dolnego podłączenia duo-plex kątowy wersja chrom producenta INVENA. Cena przyciągnęła moją uwagę. Poczytałem o producencie. Jest okej. Polecam.

Klarka34

Posty: 14

 
Jak potrzebny zestaw do dolnego podłączenia duo-plex kątowy chrom z INVENY to polecam tego dystrybutora http://sklepekogrzanie.pl/zestaw-do-dolnego-podlaczenia-typu-duo-plex-chrom-invena.html

Koktus

Posty: 23

 
Cena umiarkowana :) więc polecam grzejnik dekoracyjny Planar 22 600x1000 STELRAD. Zasilanie tego grzejnika może być z dołu i z boku. Powlekany proszkowo – trwałość na lata :D

Mr Boks

Posty: 17

 
A u nas decyzja w końcu na grzejnik pionowy z gładką płytą. Dokładnie grzejnik dekoracyjny Vertex Plan 22 1800x600 STELRAD. Polecam i jak ktoś pyta o tego producenta to chwalę. Pod względem technicznym żadnych zastrzeżeń. Pod kątem wizualnym model idealny do nowoczesnych wnętrz. Trzeba liczyć się z trochę powyżej 1000 zł :)

Klarka34

Posty: 4

 
Na pytanie czy warto kupić grzejnik ozdobny Planar 22 600x1000 STELRAD odpowiadam, iż tak. To dobry producent. Mnie akurat pasuje ten typ pod ogrzewanie, jakie mam zamontowane, natomiast generalnie stelrad jest dobrą marką. Cenowo nie za wygórowana. Tak w sam raz, bowiem tego typu grzejniki mogą kosztować dużo drożej.

Mr Frog

Posty: 13

 
U nas z powodzeniem sprawdził się grzejnik dekoracyjny Planar Style 22 600x1000 STELRAD. Uważam, że nie ma co przepłacać, a to dobra marka znana i ceniona. Polecam.

codePerformance

Posty: 7

 
Miał być dwufunkcyjny typ, lecz w końcu ten kocioł gazowy jednofunkcyjny MCR3 PLUS 24 T z zaworemT DE DIETRICH i w sumie niezwykle dobra opcja. Najstarsza marka w branży grzewczej, więc nie da się narzekać. Na wyposażeniu modułowa pompa elektroniczna. W sumie to kompletnie wyposażony kocioł, więc polecam.

Wacław

Posty: 17

 
Przeglądałem katalog i też mi wpadł w oko kocioł gazowy jednofunkcyjny MCR3 PLUS 24 T z zaworemT DE DIETRICH. Parametry porządne. Całkiem okej jakość, nawet cena nie wyrwała mnie z butów :) Podpytać dokładnie najlepiej jednakże fachowca.

Tomcio

Posty: 5

 
Taki grzejnik ozdobny Planar 22 600x1000 STELRAD nie jest w zasadzie drogi, a masz pewność co do jakości. Można poszukać jeszcze jakichś promocji. Ale nie powiem, bo wersje pionowe też mi się podobają.

HalskiPL

Posty: 17