Spływy Tanew, polecicie kogoś ?

Spływy Tanew, polecicie kogoś ?

Orientujecie się może czy na rzece Tanew podczas spływu kajakowego można wypożyczyć kajak dla siebie?

Rico

Posty: 3

 
Spływ kajakowy po Tanwie dla całej rodziny polecam Ci zorganizować poprzez firmę: http://www.splywytanew.pl. Sam z jej usług już wiele razy korzystałem i zdecydowanie polecam Ci jej usługi gdyż są faktycznie solidne.

pawelbin

Posty: 21

 
Nie ulega wątpliwości, że spływ kajakowy po Roztoczu jest w pełni bezpieczny. Widziałem już dużo początkujących ludzi pływających po całym zalewie na kajakach i jeszcze nigdy nikomu nic się nie stało. Wystarczy jedynie zachować podstawowe zasady bezpieczeństwa.

Justynka45

Posty: 20

 
Jeśli będziesz przestrzegał wszystkich zasad, które zostaną Ci wcześniej przedstawione to podczas spływu po Tanwie nic Ci się nie stanie. Zasady są niemniej jednak niezwykle proste i nie powinieneś mieć kompletnie żadnego problemu ze zrozumieniem ich ani zapamiętaniem. Nie musisz się więc bać o to, iż cokolwiek Ci się stanie.

Wu

Posty: 23

 
Od siebie odradzałbym Ci zabieranie tak małych dzieci na spływ kajakowy po Tanwie. Co prawda pozyskają one kamizelki lecz jeżeli wypadną z kajaka to może nie być ciekawie. Wobec tego na Twoim miejscu wstrzymałbym się z zabraniem ich na kajaki do pewnego czasu.

gregBard

Posty: 15

 
Oczywiście, że na każdym spływie kajakowym otrzymasz przeszkolenie na temat tego jak pływać. Spływ ma być dla Ciebie przede wszystkim zabawą a więc musisz otrzymać odpowiednie przeszkolenie aby sobie poradzić.

Tadzin

Posty: 15

 
Oczywiście, że kajaki to doskonały sport, który dostarczy Ci mnóstwa świetnej zabawy. Moim zdaniem nie powinieneś się nawet zastanawiać nad tym czy warto.

bartek33

Posty: 12