meble na wymiar Gdańsk

meble na wymiar Gdańsk

Jak to jest z projektowaniem i gwarancją mebli na wymiar, bo zależy mi właśnie na jakiejś dłuższej opiece serwisowej? Czy zamawialiście w ogóle bez umowy, tak po prostu? Pierwszy mój zakup podobny, więc wymiana doświadczeń wskazana :)

Kitas

Posty: 2

 
Tak, też u nich robiłem, ale klasyczną szafę i po tym projekcie kolejne zamówienie poszło, więc w taki sposób też możesz podejść do sprawy. Najpierw jedno małe zamówienie, a później coś większego.

TomekK

Posty: 14

 
Kombinuj w pierwszej kolejności z wysoką zabudową, szczególnie w mniejszych nieruchomościach. W Polsce większość ludzi żyje w dwupokojowych mieszkaniach i to jednak warunkuje nawet proces zamawiania mebli, całej zabudowy. Meble koniecznie zoptymalizowane ze sprzętem AGD.

bydlus

Posty: 5

 
Pracują z konglomeratami wszystkich producentów praktycznie, więc opłaca się przejrzeć katalog, inspiracje na FB i ocenić, czy ten styl projektowania się podoba.

Kitas

Posty: 3

 
Zawsze lubiłem kuchnie z wyspami. Profesjonalny wygląd, a nie wydajesz na taką aranżację kosmicznych pieniędzy, więc tym bardziej na plus.

Yuri20

Posty: 2

 
Byłem na bezpłatnych konsultacjach z ich projektantem i czekam na podpisanie umowy. Ogólnie ogarnięci ludzie. Dzięki za kontakt.

mikesmith0103

Posty: 4

 
Zamawiałem takie szafy do siebie https://lowen.pl/galeria-kuchnie-na-wymiar//. Jedna wnękowa druga wolnostojąca do gabinetu i fajnie wyszła inwestycja. Nie ma braków technicznych. Wszystko pomierzyli tak, że akcesoria domowe się mieszczą. Nie jest drogo, a jednak szafy warto oddzielnie zamawiać ze względu na późniejszy komfort eksploatacji. O normalne, trwałe meble w zwykłych sklepach to już naprawdę trudno.

mnichuś34

Posty: 6

 
Zgadzam się z tym, że na meblach nigdy nie stracisz wyprodukowanych na indywidualne zamówienie, bo nawet w nich lepsze akcesoria, prowadnice stosują. Taki mebel nie ma prawa się zaciąć, czy stracić na wartości, wręcz przeciwnie

CZesiek45

Posty: 4

 
Raczej teraz się wywiązują terminowo z realizacji, natomiast bardziej zdalny kontakt, wszystko załatwiane online. Reszta bez zmian, czyli cały proces produkcyjny. Możesz spokojnie rozmawiać, nawet w tym momencie funkcjonowania gospodarki.

WTFurdoin

Posty: 7

 
Kuchnię to sobie zabuduj do góry, bo oszczędzisz sporo miejsca, a szafki można sprytnie otwierać, bez żadnego wysiłku.

Wariat

Posty: 3