Gdzie kupujecie kosmetyki naturalne

Gdzie kupujecie kosmetyki naturalne

Gdzie kupujecie najczęściej kosmetyki naturalne? Bezpośrednio od producenta, czy może macie namiar na ciekawe promocje?

Gabat

Posty: 8

 
Czasem zmiana kosmetyków może naprawdę dużo pomóc. Mąż przez lata miał problem z łupieżem a wystarczyło kupić inny szampon i problem zniknął...oczywiście zanim dobraliśmy ten odpowiedni trochę to czasu i prób zajęło.

Paqu

Posty: 15

 
Dużo fajnych profesjonalnych kosmetyków naturalnych dla bardziej dojrzałej skóry mają w ofercie na e-naturalne.pl. Ja tutaj kupuję krem 50 plus komórki macierzyste i sobie chwalę. O sklepie dowiedziałam się od córki która już rok temu kupowała mi tutaj na dzień matki pierwsze rzeczy. Wysoka jakość preparaty są nowe, świeże.

jose_bastiano

Posty: 27

 
Do kosmetyków trzeba mieć podejście bardzo wybiórcze. To że innej osobie jakiś krem służy to niekoniecznie znaczy że dla nas też będzie okej. Trzeba sprawdzać porównywać i szukać optymalnego.

dada45

Posty: 8

 
Chyba pora się w moim wypadku przerzucić jednak na dermokosmetyki. Mam coraz większe problemy z przesuszaniem się skóry a już najbardziej cierpią mi usta, wiecznie suche spierzchnięte i spękane. Co polecicie jakąś pomadkę czy coś innego?

Dziadek

Posty: 16

 
Przydałby mi się już chyba jakiś krem na zmarszczki,mam 45 lat więc to już chyba ten moment...jak myślicie od jakiego wieku warto z takich kosmetyków zacząć korzystać? Im wcześniej tym lepiej czy jednak zaczekać?

alus

Posty: 6

 
Teraz to się wszyscy producenci chcą promować jako – ekologiczny itd. ale potem jak się sprwadza składy kosmetyków które mają być takie naturalne to jest rozczarowanie.

tadziu47

Posty: 13

 
Trzeba zwracać uwagę na etykiety na kosmetykach bo serio można się zdziwić czego producenci tam nie pakują do środka. Mam znajomą chemiczkę która mi ostatnio troche o tych wszystkich substancjach naopowiadała.

Tomcio

Posty: 15