Damskie perfumy

Damskie perfumy

Co myślicie o testerach perfum na sprzedaż? Czym one się różnią od tych normalnych dostępnych w sklepach? Bo jak sobie przeglądam ceny w różnych sklepach to jednak testery wychodzą wyraźnie taniej a wszędzie piszą, że to są dokładnie te same zapachy co w drogeriach....to jak to jest w końcu?

pawel253 

Posty: 2

 
Na perfumach to się znam o tyle i ile, wiem które mi się podobają i tyle. Nigdy nie przywiązywałam uwagi do składu i tego typu rzeczy. Najważniejsze żeby zapach mi się podobał i żeby długo się trzymał na skórze i na ubraniach, to jest istotne.

czesieeek

Posty: 16

 
Chwalę sobie firmę ze strony http://testerownia24h.pl i ich perfumy. To są testery więc ceny dużo niższe, ale na jakości nic się nie traci. Co do marek to mają oryginalne Dolce Gabana moje ulubione, czy CK, albo Diora do którego się powoli zaczynam od jakiegoś czasu przekonywać.

namedal6

Posty: 6

 
Co człowiek to inne upodobania zapachowe. Ja bardzo lubię coś w stylu DG, ale już na przykład moja siostra nie cierpi tej marki i tego zapachu. Także każdemu nie dogodzisz, trzeba szukać sobie perfum indywidualnie pod swój specyficzny gust.

wigry00

Posty: 15

 
Dużo jest teraz tych różnych marek, ja już się trochę pogubiłam powiem szczerze. Co chwilę wychodzą na rynek kolejne zapachy sygnowane przez kolejne gwiazdy – aktorów, modelki, sportowców itd.

zbychuuu

Posty: 7

 
Wiadomo różni są ludzie, jedni zwracają większą uwagę na perfumy inni stosują to co im wpadnie do reki, co dostaną w prezencie, albo to co jest aktualnie w promocji w sklepie. Sama należę do tej drugiej grupy.

Liome5656

Posty: 21