gdzie kupić perfumy

gdzie kupić perfumy

Jak podchodzicie do zakupu testerów perfum? Czy to opłacalna sprawa, a może związana z jakimiś haczykami, o których nie mam pojęcia :)

grzes3345

Posty: 5

 
Nigdy nie łącz różnych zapachów i jak używasz jeszcze dezodorantu to najlepiej dopasować pod perfumy markowe. Czasami trudno to zrobić, bo jednak markowe dezodoranty to straszna drożyna. Ewentualne neutralny ałun.

Gucio

Posty: 9

 
Z mocnymi perfumami nie warto przesadzać, jak masz dłuższe spotkania z kimś, bo nie zawsze jednak postronny człowiek polubi konkretny zapach. Trzeba też sprawdzać reakcję otoczenia i elastycznie wymieniać.

Grzaleczkaa

Posty: 22

 
Warto czytać recenzje profesjonalne perfum, czy nawet testerów i dopytywać w sklepach, czy konkretna marka nie pogorszyła przypadkiem jakości produkcji. Bo to się podobno zdarza coraz częściej.

bogdan66

Posty: 22

 
Zakochałam się w tych perfumach, https://www.testerownia24h.pl/pl/p/YVES-SAINT-LAURENT-BLACK-OPIUM-90ML-EDP/61 waniliowe z dodatkową, delikatną nutką drzewa kaszmirowego. Czuję się w tych perfumach super. Zostałam przy nich, a wcześniej wymieniałam na różne marki. Może to akurat też twój zapach, więc polecam przy okazji. A tester znacznie tańszy, więc nie ma sensu przepłacać moim zdaniem.

Rico

Posty: 6

 
Zapach dopasowany do człowieka to jest jednak niesamowita sprawa. Od razu humor się poprawia, wzrasta pewność siebie, jakiś wpływ na uwodzenie też na pewno ma :)

reavan

Posty: 23

 
Przyznam, że zapach cytrusów mnie pobudza bardziej od wypicia kawy czasami. Niesamowite, jak dobrze dobrany aromat działa na człowieka.

345_14

Posty: 19