Testery perfum

Testery perfum

Hej. Jaki zapach polecacie kupić w prezencie kobiecie? :) Totalnie się na tym nie znam a chciałbym swojej narzeczonej dobrać odpowiednią perfumę...Druga rzecz – gdzie w sieci kalkuluje się kupować perfumy? Gdzie mają oryginalne i trwałe markowe zapachy?

pawel253 

Posty: 5

 
Nie wiem co tutaj polecić, ostatni raz kupowałem perfumy dobry rok temu dla swojej ówczesnej dziewczyny...nie jesteśmy już razem....nie wiem czy to wina źle dobranego zapachu, ale..kto wie :)

Marioleczka

Posty: 13

 
Ja również podpowiem sklep online na testerownia24h.pl. Miła obsługa szybka Mi perfumy wystarczają na bardzo długo, i to jest ciekawe, bo moja przyjaciółka używa tych samych Dior i u niej schodzę nawet o kilka miesięcy szybciej. Ciekawe czy to kwestia używania czy po prostu moje są mocniejsze, bardziej wydajne.

Szozi

Posty: 23

 
Jaka jest wasza ulubiona perfuma? Ciekawa jestem opinii, bo jednak tych rodzajów odmian jest teraz bardzo dużo. Ja osobiście chyba największe przekonanie mam do Diora, chociaż perfumy promowane przez Beyonce też są ciekawe.

alus

Posty: 6

 
Dużo u nas w mieście handluje się perfumami na rynku, chodzą jacyś ludzie i wciskają „oryginalne perfumy” za jakieś grosze...z daleka mi to śmierdzi jakimiś podróbkami, ale ludzie często kupują tak na ulicy bez paragonu, kasy fiskalnej i większych formalności :P

Hello98

Posty: 10

 
Przejrzyj sobie zapachy na http://testerownia24h.pl mają bardzo dużo dobrych marek – Dior, DG, Chanel, CK...można znaleźć coś dla siebie czy drugiej połówki :) Dużym plusem poza jakością są u nich ceny, za duży flakonik 80 ml można było u nich ostatnio zapłacić około stu złotych gdzie normalna rynkowa cena jest nawet do 3 razy wyższa.

Trener

Posty: 9

 
Ile waszym zdaniem za perfumy to jest drogo a kiedy cena jest promocyjna? Za 100 ml 100 zł to jest tanio czy drogo? Czy rzeczywiście trzeba wydać kilkaset złotych za taki większy pojemnik żeby perfuma była trwała? ?

Mr Frog

Posty: 15

 
Ważnym elementem ceny perfumy jest też moim zdaniem koszt wyprodukowania buteleczki. Niektóre są tak wymyślne i tak grube, że faktycznie widać że swoje musiały kosztować.

ym-9090

Posty: 11

 
Ja przez długie lata kupowałam Preta porte i naprawdę dobrze się z nimi czułam ale w końcu stwierdziłam że trzeba coś zmienić i teraz z kolei używam już dość długo Yves Saint Laurent i jednak udało się przyzwyczaić :)

amrmas22

Posty: 10

 
Dużo mamy perfum w domu, bo to jest chyba najbardziej popularny pomysł na prezent, najbardziej uniwersalny. Ja tylko w tym roku dostałam trzy razy perfumy w prezencie...na urodziny na święta i jeszcze na dzień kobiet...OMG.

tigra32

Posty: 22