Gdzie kupujecie kosmetyki naturalne

Gdzie kupujecie kosmetyki naturalne

Gdzie kupujecie najczęściej kosmetyki naturalne? Bezpośrednio od producenta, czy może macie namiar na ciekawe promocje?

namok

Posty: 12

 
Stawiam na kosmetyki, gdzie jest ponad 90% nasycenia składnikami aktywnymi. Myślę, że to mocno wydajne podejście. Testuj różne marki, bo czasami się faktycznie coś dobrego trafi.

pilka111

Posty: 14

 
Bierz toniki do podstawowej pielęgnacji z różnymi ekstraktami. Ogólnie im więcej ekstraktów w toniku, tym lepsze działanie. Coś na pewno trafisz. No i spróbuj też może samodzielnie stworzyć kosmetyk idealnie dopasowany do twojej cery. To coraz popularniejsze.

Kruk

Posty: 16

 
Według mnie najlepiej w zestawach brać kosmetyki naturalne, w jakichś formułach na dzień i na noc od jednej marki, bo wtedy masz działanie przez całą dobę. Inaczej nie da się niestety dbać o cerę.

21gregorek

Posty: 18

 
Oleje kosmetyczne zapewniają ochronę przed utratą wody, więc latem bardzo polecam. Olej z pestek jagód jest bardzo ciekawym i niedrogim rozwiązaniem na praktycznie wszystkie problemy skórne.

hoho56

Posty: 7

 
Zwróć uwagę, że po rejestracji w sklepie internetowym otrzymujesz spore rabaty. Najlepiej się trzymać jednej marki i brać sporo na jednym zamówieniu, bo wtedy da się wynegocjować jakieś dodatki.

tefal100

Posty: 24

 
Zobacz, w jaki sposób produkuje się kosmetyki naturalne i jak testuje, dopuszcza do obiegu. Bardzo ważna jest również certyfikacja.

ZaNK3R

Posty: 4

 
Najpierw określasz, jaki masz rodzaj cery i czy przypadkiem nie potrzebujesz dodatkowego wspomagania farmakologicznego. Nie każdy kosmetyk naturalny działa bez wsparcia farmakologicznego, chociażby przy łuszczycy.

FOTO-PHOTO

Posty: 18

 
Prowadzę salon medycyny estetycznej rozszerzony o gabinet kosmetyczny. Robię sporo zabiegów. Na pewno glinkę bym poleciła i peelingi ze sklepu e-naturalne.pl. Dobrze się sprawdzają, nie jest zbyt drogo. Peeling z owoców tropikalnych jest bezbłędny. Na bazie tego sklepu zaczęłam też kombinować z tworzeniem własnych kosmetyków i już widzę pierwsze, bardzo ciekawe wyniki.

Wariat

Posty: 17

 
Jak używasz chemicznych kosmetyków to istnieje ryzyko, że nieodwracalnie uszkodzisz mechanizm regeneracji skóry. Z tym niestety nie ma żartów.

Lubus34

Posty: 17