Sklep naturalny - online

Sklep naturalny - online

Sklep internetowy z kosmetykami – znacie jakiś ciekawy, dobrze zaopatrzony? Głównie chodziłoby mi o naturalne, ekologiczne produkty bez tony chemii w składzie, jakiś barwników, konserwantów za wielu itp.

Anna86

Posty: 6

 
Do masażu co lepsze waszym zdaniem, jakiś olejek, czy balsam? Niby olejek ma lepszy poślizg, ale z drugiej strony balsamy są tańsze, jakoś też przyjemniejsze w odczuciu dla skóry.

Waskijestem

Posty: 16

 
Różnią się marki między sobą, to najlepiej widać na etykietach jak się skład przejrzy sobie i proporcje. To co jest na pierwszym miejscu jako składnik wymienione tego jest najwięcej, na to trzeba patrzeć.

Wu

Posty: 27

 
Hej a tak przy okazji to może polecicie jakiś dobry balsam pomadkę cokolwiek do zabezpieczenia ust przed mrozami? Mi tak zawsze skóra na ustach pęka że się wytrzymać nie da, cały rok to samo a zimą kumulacja bólu.

wiesłąwa3

Posty: 19

 
Warto szukać tych lepszej jakości kosmetyków i raczej nie brać z najniższej półki. Może i cenowo wyjdzie fajniej ale potem mogą się alergie pojawić i koszty leczenia całą tę oszczędność zniwelują ;P

merlo45

Posty: 8

 
W naszym gabinecie zaopatrzenie w dużej części robimy ze sklepu e-naturalne.pl, można wszystko załatwić online, mają dużą dostępność produktów, jeśli czegoś akurat nie ma na stanie od ręki to informują. Jakość na duży plus, w dużej mierze mają naturalne kosmetyki, nie przetworzone, które nie przesuszają skóry tak jak standardowe kremy gdzie chemia bardziej skórę uszkadza niż regeneruje.

alliknet5

Posty: 7

 
Z trądzikiem to mam taki problem, że zawsze wraca. Nawet jak mi się uda go pozbyć to zawsze okresowo, jest jakby remisja choroby, a jak już wraca to często w ogóle z większą siłą. Ciężki temat tak krótko mówiąc.

piehoot

Posty: 17