Sklep naturalny - online

Sklep naturalny - online

Kremy anti anging 50 plus z naturalnym składem – ktoś coś? Muszę coś takiego znaleźć mojej mamie, chciałam jej zrobić prezent na urodzinki. Jeśli orientujecie się co do sklepów specjalizujących w takich ekologicznych, zdrowych kosmetykach to proszę o inf!

3

Posty: 5

 
Jakiś dobry krem pod oczy to by mi się przydał. Ten co mam teraz to mam wrażenie że jeszcze dodatkowo tylko skórę dociąża, zamiast odświeżać i wzmacniać. Ale tak to jest jak się kupuje kosmetyki w promocji.

tigra32

Posty: 12

 
Można już coraz więcej dobrych sklepów sprzedających naturalne preparaty znaleźć, ale też często za taką lepszą jakość trzeba też lepiej zapłacić. Choć akurat w tym wypadku jestem zdania, że warto.

Yuri20

Posty: 15

 
Na mnie świetnie wpływa olejek jojoba, ale taki naprawdę dobry to nie jest tak łatwo dostać. Na rynku jednak jest dużo podróbek które tylko jojobę imitują i ciężko jest często na pierwszy rzut oka odróżnić.

Acclaim

Posty: 11

 
Mi by się jakiś dobry krem odmładzający przydał ale jak patrzę po tych lepszych markach to cenowo bywa naprawdę drogo. Można kupić kremy skuteczne i rzeczywiście dobre nie wydając na to setek złotych?

Yuri20

Posty: 4

 
Ciężko jest naprawdę naturalne ekologiczne kosmetyki znaleźć. Ja mam zaufanie na pewno do sklepu enaturalne ( www.e-naturalne.pl). U nich już parę zakupów zrobiłam i rzeczywiście ich kremy nie obciążają mi skóry, a mam problemy z trądzikiem różowatym. Im mniej konserwantów i tego typu składu w kosmetykach tym skóra może łatwiej oddychać, odpoczywać i się regenerować.

namok

Posty: 7

 
Jest teraz moda na naturalne kosmetyki i w sumie to jest akurat dobra moda. Wystarczy raz sobie przeczytać etykietę ze składem dowolnego kosmetyku w drogerii żeby się przekonać do tego, że nie są one zbyt zdrowe.

21gregorek

Posty: 18

 
Peeling naturalny to idzie akurat łatwo zrobić samemu w domu, ale też takie fajne naturalne z owocami w składzie można już kupić bez większych problemów.

Fotnik2

Posty: 12