Sklep naturalny - online

Sklep naturalny - online

Czy robicie własne kosmetyki i na podstawie jakich baz? Co najczęściej dodajecie i skąd w ogóle wiecie, co się sprawdza?

nighthaze

Posty: 4

 
Przydaje się termometr, miarki i waga kuchenna, nawet najprostszy model do robienia własnych kosmetyków.

CzarnyBlant

Posty: 21

 
Jeszcze fajnie dojść do kosmetyków tworzonych przez znane blogerki z branży kosmetycznej, czy przez producentów właśnie słuchających klientów. To się coraz częściej zdarza.

pawel-2910

Posty: 5

 
Wiem, że testuje się już komórki macierzyste do odmładzania, coraz więcej informacji o badaniach genetycznych. Przyszłość zapowiada się dość interesująco dla branży piękna.

strusiek

Posty: 8

 
Nie mam żadnych podrażnień po depilacji kremem do golenia z udziałem olejku monoi https://e-naturalne.pl/pl/c/Gotowe-zestawy/34. Jeden z najdelikatniejszych kremów, ładnie pachnie i zaskoczyłam się szczerze wydajnością. Nogi wyglądają super po depilacji, nawet trochę zużytą maszynką.

woo_oow

Posty: 20

 
Jestem pasjonatką własnych kosmetyków. Początku są najtrudniejsze, a później widzisz, co trzeba zmienić w składzie. Wyposażenie takiego mini laboratorium nie jest trudne. Kup sobie po prostu zestawy startowe

Kerty67

Posty: 21

 
Najpierw dermatolog, a później zakup kosmetyków. Bez konsultacji tylko możesz się skrzywdzić.

mniszek56

Posty: 12

 
Smaruję się samym olejem kokosowym często i świetnie odświeża włosy. Można dodać jakieś witaminy i masz już pełnowartościowy kosmetyk praktycznie.

Biforr23

Posty: 16

 
Jeszcze trzeba się nauczyć prawidłowej aplikacji kremów na twarz, bo to wcale nie takie oczywiste. Najczęściej ludzie nakładają znacznie więcej kremu, co zatyka skórę i daje wręcz odwrotny efekt.

Zbyszek

Posty: 13

 
Śluz ślimaka nieźle wypada w kosmetykach, bo zawiera wszystkie niezbędne składniki do odmładzania. Można dostać bez większych problemów w formie ekstraktu do własnych kombinacji. Dobrze działa na blizny.

asdrian301182

Posty: 11