Jaka hurtownia perfum w Anglii dobra ?

Jaka hurtownia perfum w Anglii dobra ?

Chciałbym zamówić większą ilość perfum z Anglii. Oczywiście oryginalnych :) Macie może jakieś rozeznanie? Z góry dzięki.

Marti

Posty: 6

 
Kupuję perfumy tutaj https://makeupmania.eu i chwalę sobie współprace z nimi. W Anglii każdy zapach jest tańszy. Nie które z nich można kupić za naprawdę śmieszne kwoty. Opłaca się bardzo, zwłaszcza zakup hurtowy.

Yuri20

Posty: 14

 
Pod kątem markowych perfum w Anglii jest rzeczywiście całkiem spoko. To inne realia, więc i ceny kosmetyków są tu bez wątpienia zdecydowanie niższe. Zwłaszcza jeżeli tu mieszkasz to jest bajka :) Polecam przyjazd :)

Kerty67

Posty: 21

 
Nie narzekam, bowiem w Anglii można zakupić kosmetyki naprawdę niesłychanie tanio. Znajomi dziwią się, iż tak wieloma ich zawsze obdarowuję. Niewątpliwie, iż najlepiej przyjechać tu na miejsce i odszukać sobie coś pewnego na stałe. To właśnie z dystrybutorami perfum z UK zazwyczaj współpracują drogerie i perfumerie z całej Europy :)

wacek56

Posty: 7

 
Nie szukałabym, gdybym nie odszukała się w UK. A tak to chociaż wiem już na przyszłość, iż tutejsze oferty, jak hurtownia perfum to po prostu super oszczędności. Nie miałam pojęcia, iż za tak niewielkie kwoty można tu zakupić flakonik renomowanych perfum, za które u nas w kraju trzeba zapłacić kosmiczną kwotę.

Demi45P

Posty: 15

 
Sprawdzić firmę to żaden problem :) Dzięki opiniom można się teraz dowiedzieć o wiele więcej niż kiedyś. Swoją drogą hurtownia perfum bez względu skąd będzie to zawsze niższe ceny.

aleksis

Posty: 15

 
W takie obniżki nie wierzę :D No chyba, iż chcesz zamówić czegoś rzeczywiście większą liczba. Znajoma miała kiedyś kontakt do dystrybutora perfum w UK i owszem miała mnóstwo taniej, lecz musiała zamawiać na jakąś tam minimalną kwotę. Pojedynczo to się chyba nie opłaca, bowiem trzeba doliczyć koszt przesyłki.

dariuszek1878

Posty: 22

 
Przegapiłam okazję, żeby znaleźć coś jak byłam na miejscu :( Ale też wiem, że sporo hurtowni kosmetycznych realizuje zamówienia online dla klientów spoza kraju. A cenowo to wygląda oczywiście bardzo korzystnie.

johncena67

Posty: 21