Damskie perfumy

Damskie perfumy

Gdzie można bardzo tanio wziąć testery najlepszych marek perfum? Najlepiej coś do długoterminowej współpracy, bo jednak często zmieniam zapachy, a teraz ceny w drogeriach to mnie przeraziły.

Marioleczka

Posty: 4

 
W tradycyjnych perfumeriach testera nie weźmiesz, bo po prostu nie prowadzą sprzedaży. Popularne sieci używają tylko w ramach strategii marketingowej. Trzeba się samodzielnie odwołać już do sklepów internetowych.

mercedess

Posty: 9

 
W wodach zapachowych masz bardzo różne nasycenie olejkami zapachowymi. Intensywne zapachy oczywiście poleca się mężczyznom, natomiast wody toaletowe z mniejszym nasyceniem kobietom. To raczej uniwersalne założenie przy zakupie perfum.

serum56

Posty: 15

 
Całe szczęście, że teraz właśnie można kupić testery. Kiedyś to był temat tabu, można było gdzieś pod ladą dostać w niższej cenie, więc teraz to się mocno wyrównało na korzyść klientów.

kombo87

Posty: 11

 
Często perfumy nakładam na różne akcesoria łazienkowe, chociażby grzebień, czy szczotkę do włosów. Sprawdza się, bo ten aromat jakby dłużej zostaje i później znowu się rozprowadza we włosach.

reavan

Posty: 14

 
Też myślę, że testery lepiej pachną od oryginałów, bo w końcu to marketing. Intensyfikacja zapachu jest na rękę każdemu producentowi, albo mam takie złudzenie ;)

sonio

Posty: 28

 
Testery naprawdę ok, jak nie zależy ci oczywiście na oryginalnym opakowaniu, tylko pod siebie wykorzystujesz. Jak dla mnie rozwiązanie optymalne i na pewno sporo procent można zaoszczędzić.

Anno Domini

Posty: 7

 
Z takimi sklepami https://www.testerownia24h.pl to do drogerii też przyznam nie chodzę. Nie ma żadnego sensu. A tak poza tym wody toaletowe warto brać na wiosnę, lato. Woda toaletowa najlepiej pachnie właśnie przy wyższych temperaturach. Tak czytałam na ciekawszych blogach o modzie damskiej. Przyznam, że to się faktycznie sprawdza.

TomekK

Posty: 6

 
Tester to normalnie oryginalny zapach, tylko czasami występuje bez etykiety lub bez oryginalnego, prezentowego opakowania. No i masz standard 100 ml, rzadko można spotkać większe.

Oleczka1

Posty: 3