gdzie można dostać profesjonalne produkty do włosów w dobrej cenie?

gdzie można dostać profesjonalne produkty do włosów w dobrej cenie?

Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów – w jakich sklepach internetowych warto byłoby poszukać? Prowadzę swój zakład fryzjerski, także potrzeby mam spore.

miko_poz

Posty: 16

 
Każdy ma inne włosy i potrzebuje innych kosmetyków. Moja skóra na przykład nie toleruje innych rzeczy niż Matrix, a na przykład moja koleżanka to tylko rzeczy od Welli używa..

Klara323

Posty: 23

 
Bardzo fajne są kosmetyki z jedwabiem, świetnie odżywiają włosy. A co do sklepów to już mi trudno coś doradzać, bo ja to właściwie przez internet nie kupuję takich rzeczy.

omen100

Posty: 18

 
Moja mama to ma bardzo fajne, mocne włosy, u niej to nie ma znaczenia jakich szamponów czy odżywek używa. Ja to muszę znowu zwracać uwagę na wszystko, bo włosy strasznie źle znoszą niektóre serie szamponów, nawet od tych marek z tzw. górnej półki;/ życie nie jest sprawiedliwe;P

Specjalista

Posty: 34

 
Dobre mam doświadczenia z kosmetykami od Loreal, ale powiem szczerze, że przy dłuższym stosowaniu to nie wyrabiam finansowo. Też by mi się jakieś tanie sklepy przydały.

Klarka

Posty: 25

 
Do regeneracji koloryzowanych włosów to akurat w moim przypadku fajnie pomagają kosmetyki Goldwell. Do tanich nie należą, ale przynajmniej działają. Jeszcze w miarę w dobrej cenie to można tę markę znaleźć na stronie www.twojauroda24.pl. Już parę razy stąd zamawiałam i polecam. Rzeczy mają oryginalne, a wysyłka jest robiona praktycznie od ręki.

jui

Posty: 16

 
Wella robi dobre kosmetyki, jak tylko jestem przy kasie to ich rzeczy szukam. Czasami są w promocji, ale rzadko niestety. ;/

Waskijestem

Posty: 16

 
Na moje suche włosy to ja faktycznie muszę sobie kupować droższe kosmetyki, bo inne nie dają rady. Dopiero odżywki od Goldwell jako tako pomagają, a do tanich nie należą niestety. Ale coś za coś.

Hoteowo24h

Posty: 23

 
Ja to mam problem z moimi włosami taki, że się w ogóle nie kręcą. Nawet wałki nie pomagają. Sorki za małego offtopa, ale może macie jakieś sposoby na takie włosy?

zachy

Posty: 24

 
Koniecznie muszę wymienić szampon. Ten co używam to jest jakiś alergiczny dla mnie. Skóra mnie piecze, jakieś wypryski się pojawiają. Masakra.! Inna sprawa, że kupiłam w Biedronce, więc najdroższy nie był ;P

kdeel32

Posty: 22