Damskie perfumy

Damskie perfumy

Co myślicie o testerach perfum na sprzedaż? Czym one się różnią od tych normalnych dostępnych w sklepach? Bo jak sobie przeglądam ceny w różnych sklepach to jednak testery wychodzą wyraźnie taniej a wszędzie piszą, że to są dokładnie te same zapachy co w drogeriach....to jak to jest w końcu?

Bhapo

Posty: 9

 
Ciężko teraz jest dobrze trafić z perfumami bo jest ich po prostu bardzo dużo. Czasami można mieć wrażenie że perfumy są do siebie bardzo podobne jeśli chodzi o zapach ale różnice są tylko wyczuwalne dopiero po czasie.

beata77

Posty: 15

 
Ja to dam zielone światło na testery ze strony http://testerownia24h.pl. Super jakość za wyjątkowo małe atrakcyjne pieniądze. Fajna sprawa że kupić perfumy dla siebie, bo na prezent to faktycznie taki tester może być nie do końca trafionym pomysłem. Chyba że się tę drugą osobę dobrze zna i się nie obrazi że nie ma oryginalnego opakowania ;)

Dersei02

Posty: 22

 
Niektóre perfumy są bardziej wydajne a innych faktycznie trzeba więcej na siebie nakładać żeby cokolwiek poczuć. Ja to nie wiem nawet jakich używam aktualnie ale są mocne, wystarczy raz psiknąć i potem do końca dnia czuć.

Sklepik

Posty: 7

 
Zazwyczaj się spryskuję perfumą dwa góra trzy razy i mi spokojnie to wystarcza na caly dzień. Jednak większość osób które znam to się lubi spryskać zapachem nawet kilka razy więcej niż ja...no i potem jednemu zużywa się perfuma po roku a innemu po dwóch miesiącach.

Klarka34

Posty: 9

 
Jakbym mogła to sama bym swoją serię perfum wypuściła. Mam pomysł na zapach, byłoby to połączenie morskiej bryzy z owocami cytrusowymi, coś świeżego lekkiego do używania na co dzień.

Lupusx

Posty: 9

 
Co do perfum to jednak trzeba samemu sprawdzić przetestować konkretny zapach dlatego jak wolę po stokroć kupić komuś w prezencie jakieś czekoladki kwiaty czy wino niż perfumy bo po prostu można w łatwy sposób przestrzelić i kupić nie ten zapach jaki komuś pasuje.

rz3zn!k

Posty: 19