gdzie kupić kosmetyki naturalne

gdzie kupić kosmetyki naturalne

Witam. W jakich sklepach kupujecie kosmetyki? Chodzi mi o sklepy internetowe z dużym asortymentem i dobrymi cenami? Fajnie, jakby w ofercie były też naturalne kosmetyki.

englandrm

Posty: 5

 
Może się przyjrzyj swojej diecie? Może za mało wody pijesz? Taka sucha cera to nie bierze się znikąd. Musisz mieć wysuszony organizm, potrzeba Ci nawilżenia.

Dobruśw90

Posty: 9

 
Miałam taki sam problem przez wiele lat i chociaż do dzisiaj i całkowicie go nie wyeliminowałam, podobno taka uroda, to udało mi się znacznie ograniczyć krostki i wągry przez stosowanie delikatnych kosmetyków. Skórę myje na przykład naturalną pianką. Robię sobie sama kwasowe, nakładam oleje na skórę, nie używam żadnych detergentów. Kosmetyki kupuje na stronie https://e-naturalne.pl/.

Lupusx

Posty: 7

 
Dobre są też takie kremy opatrunki, bo one zapobiegają utracie wody. Proponowałabym też zastosować czysty kwas hialuronowy na skórę, wiąże wodę i naskórek tak szybko nie wysycha.

Klakier

Posty: 8

 
Czy używasz toniku z alkoholem, jeśli tak, to zmień na płyn micelarny z olejkiem. Dodatkowo proponuję kupić sobie jakieś balsam z aloesem. To mocno nawilża, ale też nie każdemu służy. W niektórych przypadkach jest po tym wysyp drobnych krostek, ale i olejowanie Ci nie zaszkodzi

ym-9090

Posty: 9

 
Wszystko zależy chyba od tego, jaki jest skład konkretnych kosmetyków. Napisać, że są naturalne, to może każdy, ale to musi mieć pokrycie w składzie.

ZaNK3R

Posty: 6

 
Mieszkam na takiej wsi, że do najbliższego miasta mamy 40 km, a u nas niestety tylko sklep spożywczy, więc pozostają mi zakupy przez internet. Zwykle porównuje sobie po prostu ceny i zamawiam tam, gdzie najtaniej.

yaoks

Posty: 25