Ratujcie ! Kupował ktoś beglossy

Ratujcie ! Kupował ktoś beglossy

Podpowiecie mi drogie panie swoje ulubione sklepy internetowe z kosmetykami? Ostatnio to poluję głównie na jakiś sensowny peeling do ciała...

mirekp2005

Posty: 24

 
Mój mąż to ma w łazience jakieś pięć kremów, ale żadnego nie używa...to wszystko oczywiście prezenty, bo sam by sobie nigdy czegoś takiego nie kupił. Nie zmienię go w tym temacie ;)) Ale mi to kremy schodzą bardzo szybko, nie nadążam kupować ;)

1agdb1301

Posty: 22

 
Lubię się od czasu do czasu wymienić kosmetykami z moją siostrą. Ona zresztą częściej ma coś ciekawego niż ja, także mi się te zamiany zazwyczaj opłacają :)) Jej już mniej, ale to dobra siostra :D

arko1916

Posty: 21

 
Moja kuzynka swego czasu sprzedawała Avona to miałam stały dostęp do kosmetyków, ale teraz się skończyły te dobre czasy ;-) Także znam problem. Ostatnio dość dużo wydaję zwłaszcza na kremy do ciała i peelingi...Dobrze, że chociaż działają ;)

Anulkaa2

Posty: 23

 
Cześć! Mam ochotę na kosmetyki od BeGlossy, ale jeszcze się trochę waham, bo w sumie jeszcze od nich niczego nie zamawiałam. Ale koleżanka mnie namawia, więc chyba się zdecyduję. Zobaczę co dostanę i dam jeszcze tutaj info! Pozdr!

stopiw7

Posty: 21

 
Muszę sobie wymienić tusz do rzęs, bo ten co mam to działa na mnie alergicznie, oczy mi od niego puchną i pieką, nic przyjemnego. Chętnie bym przetestowała coś innego.

Modniś

Posty: 12

 
Odkryłam Beglossy jakiś czas temu i powiem, że podoba mi się ten system sprzedaży. Za pięć dyszek miesięcznie dostaję porządną paczkę z markowymi kosmetykami, także nie jest źle. Na stronie www.beglossy.pl możesz sobie sprawdzić dokładnie jak to działa. Ogólnie ja użyłam płatności kartą, i kasa jest mi pobierana automatycznie z konta co miesiąc, także nie muszę się martwić, że zapomnę. W każdej chwili mogę też anulować to zamówienie...ale nie zanosi się na to:))

robson900

Posty: 16

 
Raczej nie należę do zorientowanych w tym temacie. Raczej rzadko mi się zdarza kosmetyki kupować. W sumie w dużej mierze bazuję na tych rzeczach z prezentów. Bo dość często, czy to na urodziny, czy to na gwiazdkę, czy to na dzień kobiet, czy to na walentynki...dostaję właśnie kosmetyki ;>>

Dersei02

Posty: 22

 
Przydałyby mi się jakieś fajne promocje, zwłaszcza na perfumy, bo dość szybki mi schodzą. Aktualnie używam Chanel, ale myślę nad zamianą...Naomi Cambell ponoć niezłe, ale chciałabym coś potestować..

Niciuśś98

Posty: 24

 
Ja to zawsze pod choinkę dostaję kosmetyki, niby fajnie, bo zawsze się przydadzą, ale to już się robi tak nudne i przewidywalne...Bo tak głupio, jak już z góry wiesz co dostaniesz.

Dinker5

Posty: 19