prefumy

prefumy

Jakie macie pomysły na udany zakup perfum? Czy czytacie etykiety i na tej podstawie podejmujecie decyzję, czy raczej kierujecie się w stronę próbek, rozbudowanych recenzji, kanałów na YouTube? Chcę zrezygnować z dotychczasowego zapachu i tak się właśnie zastanawiam.

Gabat

Posty: 7

 
Teraz testery to po prostu normalne perfumy i nie mają żadnych wad jakościowych. Sama nie wiem, skąd ten mit się wziął. Pracuję w drogerii i przyznam, że sama zawsze korzystam z takiego rozwiązania.

Acclaim

Posty: 9

 
Na pewno, jak masz kontakt z klientem to odradzam w ogóle perfumy, ewentualnie coś bardzo, a to bardzo neutralnego, bo można sobie zaszkodzić.

FOTOhihi

Posty: 5

 
Jedna pani w drogerii zdradziła mi sekret, że obowiązujący podział na perfumy męskie i damskie został dość sztucznie wykreowany, aby po prostu zwiększyć sprzedaż. Jeżeli podoba ci się konkretny zapach to nie kieruj się raczej dopasowaniem do płci, tylko jakością.

jozefinna

Posty: 9

 
U mężczyzn bardzo mi się podoba aromat naturalnej skóry. Świetny zapach uzupełniający. Kojarzy mi się też z paleniem cygara, takim prawdziwie męskim, twardym światem. Takie zapachy to zdecydowanie najlepszy afrodyzjak.

CzarnyBlant

Posty: 21

 
Przede wszystkim perfum należy używać z wielkim umiarem, na wrażliwe części ciała, trochę za ucho i wystarczy.

eagle

Posty: 6

 
Mężczyźni powinni tors perfumować, chociaż od tej zasady się coraz częściej odbiega. Sprawdź też koniecznie, czy nie masz uczulenia na składnik perfum. Można się rozchorować, jak źle dobierzesz.

TVNbox

Posty: 14

 
Na lato możesz zainwestować w perfumy o właściwościach chłodzących, a uwierz, że wiele marek się w tym specjalizuje. Coś z miętą chociażby.

suderuss3

Posty: 4

 
Bardzo często kupuję nowe zapachy w https://parfumstore.pl/, bo porównaniu cen wychodzi mi u nich najtaniej. Do tego mają nowości z 2018 od najlepszych marek. Ciągle coś ciekawego wprowadzają i o dziwo konkretne opisane zapachy, że można nieco lepiej dopasować pod siebie. Próbki ewentualnie w drogerii uzyskasz, a u nich taniej sobie kupisz. Tak robię i to opłacalne podejście.

Czasowy

Posty: 9

 
Jak jesteś młodym człowiekiem to nuty cytrusowe, bo dodają energii, robią odświeżające wrażenie. No i nie przesadzaj z dawkowaniem zapachu. Najlepiej, jeżeli czuć tylko z bliska, w strefie komfortu. W przeciwnym wypadku można popełnić gafę.

dublerek56

Posty: 19