Darmowe mp3, dobra strona ?

Darmowe mp3, dobra strona ?

Hej, znacie jakieś trony z darmowymi mp3 do legalnego ściągania? Z góry dzięki za polecenia.

Mr Boks

Posty: 4

 
Ja z reguły zawsze znajdę darmowe mp3, które potrzebuję. Dla chcącego nic ciężkiego. Jest sporo fajnych portali z muzyką, na których można odnaleźć naprawdę bogatą bazę muzyczną i nie trzeba za nic płacić.

21gregorek

Posty: 14

 
Jak się czyta dokładnie, to raczej niemożliwe jest żeby cię oszukali i zabrali kasę za niby darmowe mp3. Trzeba po prostu w szczególności przeczytać regulamin, tam wszystko jest zawsze uwzględnione. Jak nie jestem pewien stronki, to zawsze czytam choć do przyjemności czytanie regulaminów naturalnie nie należy:)

sebastian99

Posty: 9

 
To niezwykle ciekawa stronka, gdzie są darmowe mp3 http://www.thebestmp3.pl. Można ściągać do woli na telefon i komputer zupełnie za darmo bez żadnych zobowiązań. Tak jak lubimy!!!

johncena67

Posty: 17

 
Ściągajcie z tej stronki, bowiem jest zupełnie za darmo, a mają sporo wyśmienitych nowości. Pościągałem sobie to co chciałem, a jestem wymagającym użytkownikiem takich portali:) Mają darmowe mp3, nic was nie zaskoczy w kwestii ukrytych opłat. Polecam gorąco.

Marko

Posty: 21

 
Hej, pomogliście mi niezmiernie:) Bardzo dzięki. Bo nie miałam okazji znaleźć tak fajnego miejsca z muzyką. Jak dla mnie jest wystarczający, pościągałam sobie mp3 za darmo takie jak chciałam i jestem happy:)

Lupusx

Posty: 9

 
Tak czy w przeciwnym razie jesteśmy skazani na internet. Mamy czas to szukamy. Nie mamy, idziemy do sklepu i kupujemy. Kochani nie narzekajcie na mp3 za darmo, tylko ściągajcie. Nie marudźcie, iż nic nie ma, bo jest.

21gregorek

Posty: 16

 
Bawiłem się programami do downloadu muzyki. Lecz jest w necie troszkę wartościowych stronek z darmowymi mp3, na których można odnaleźć dobrą muzykę. Też wyczaiłem tę stronkę i nawet kilka razy udało mi się ściągnąć cały album. Polecam i wszystkich gorąco pozdrawiam.

Babeczka

Posty: 14

 
Patrzyłem na wiele stron z mp3 na telefon, ale najbardziej odpowiada mi opcja wcześniejszej możliwości odsłuchania muzyki. Jak nie znasz wszystkich utworów danego wykonawcy, to świetna sprawa.

Joe

Posty: 12

 
Bawiłem się programami do downloadu muzyki. Ale jest w necie trochę wartościowych stronek z darmowymi mp3, na których można znaleźć dobrą muzykę. Też wyczaiłem tę stronkę i nawet kilka razy udało mi się ściągnąć cały album. Polecam i wszystkich gorąco pozdrawiam.

h-humer

Posty: 8