gadżety reklamowe dla firm, szukam online ?

gadżety reklamowe dla firm, szukam online ?

Ciekawy jestem czy dużo trzeba wydać na gadżety reklamowe dla firmy, bo takie są mi potrzebne? Znacie się na takim? Ktoś zamawiał długopisy i różne drobiazgi? Rozdawać to potem czy może próbować sprzedać?

Gumis

Posty: 1

 
Zamówiłem tydzień temu gadżety z własnym nadrukiem ze strony https://nadruki-reklamowe.net i jestem zadowolony. Niskie ceny i naprawdę bardzo wysoka jakość wykonania.

maarcusKing

Posty: 4

 
Biznes związany z gadżetami reklamowymi ma się niezmiernie dobrze. Tylko żeby sprzedawać trzeba być konkurencyjnym pod względem ceny jak i pod względem jakości.

Worms

Posty: 4

 
Podobają mi się gadżety reklamowe z nadrukiem o ile całość jest wykonana faktycznie w wykwalifikowany sposób. Wcale to nie jest takie oczywiste. Mieliśmy długopis z nadrukiem i to się starło po paru minutach pisania zarówno wszystko trzeba dokładnie sprawdzać.

Joe

Posty: 4

 
Jeżeli komuś zależy na niskiej cenie, lecz i na wyglądzie gadżetów to należałoby wybrać ofertę z długopisami reklamowymi, jaka jest dostępna w jednym ze sklepów internetowych.

FFelxus

Posty: 5

 
My z gadżetów zawsze zamawiamy smycze reklamowe i rozdajemy je klientom. Gadżety powinny być niezwykle oryginalne, natomiast to, co najważniejsze to powinny mieć nadruk z naszym logo. Wówczas taka reklama ma sens i przyniesie nam duże korzyści. Od lat zamawiamy gadżety reklamowe i nasi klienci chętnie je zabierają do domu.

multikrzych

Posty: 23