smycze reklamowe, gdzie polecicie ?

smycze reklamowe, gdzie polecicie ?

Poszukuje jakiś niesłychanie oryginalnych gadżetów reklamowych z nadrukiem, niemniej jednak nie wiem, co wybrać? Jedni mi radzą długopisy, a inni smycze? Nie wiem, co będzie z tego dla nas wyższe? Co Wy kupujecie dla swoich firm?

1eustachy4

Posty: 1

 
Jeśli poszukuję prezentu to zawsze wybieram sklep z prezentami na każdą okazję i wiem, że tam znajdę dokładnie to wszystko, czego mi najbardziej teraz potrzeba.

Marioleczka

Posty: 2

 
Dla szukających tanich długopisów reklamowych polecam stronę https://dlugopisreklamowy.com.pl. Warto porównać sobie różne opcje i wtedy zdecydować, która z nich będzie najlepsza. Ofert jest dużo i każdy coś znajdzie.

Wariat

Posty: 5

 
Jeśli szukam prezentu to zawsze wybieram sklep z prezentami na każdą okazję i wiem, że tam znajdę dokładnie to wszystko, czego mi najbardziej teraz potrzeba.

Dzidzia

Posty: 9

 
Mając wielkie doświadczenie z gadżetami mogę powiedzieć, iż warto zamówić większa liczba długopisów reklamowych, bowiem nigdy nie ma ich zbyt wiele dla klientów.

matek562

Posty: 18

 
Dla mnie cena nie ma znaczenia. W ogóle pojęcie tanich gadżetów reklamowych jest inne dla każdego z nas. Bogata firma może wydać sto tysięcy zł na gadżety i powie, że to niewiele. Mała firma wyda tysiąc zł i powie, że to faktycznie duża kwota dla nich.

Fiszerrr

Posty: 5