Szczyrk, poszukuję!

Szczyrk, poszukuję!

Witajcie. Był ktoś z was na Rysiance? Jak wyglądają tam trasy biegowe? Mam ochotę troszkę potrenować w trudniejszych warunkach niż krajobraz miejski.

mniszek_01

Posty: 1

 
W sporo miejscowościach można spróbować rzeczy, które są niedostępne w innych częściach kraju. Szczyrk ma swoją własną skocznię narciarską, więc należałoby zapoznać się z właśnie tym sportem.

Mikserek2

Posty: 12

 
Piękne chwile spędzisz w Beskidzie Żywieckim. Cudowne jeziora i przyjazne dla początkujących szczyty sprawią, że pokochasz polskie góry. Spróbuj koniecznie!

andrew66

Posty: 13

 
Potwierdzam zdanie koleżanki :) Byłam w Istebnej już kilkukrotnie, za każdym razem znajdując tam spokojne miejsce do wypoczynku. Jeździmy tam razem z mężem, jak i całą rodziną. Kiedy zabieramy ze sobą dziećmi, nigdy się tam nie nudzą. Zawsze dzieje się coś ciekawego.

Rico

Posty: 5

 
Bywam tam bardzo częstokroć, bo mieszkam niedaleko, więc robimy sobie takie weekendowe wypady. Zazwyczaj zatrzymujemy się w Istebnej, bo tam zawsze znajdujemy tani i przyjemny nocleg.

Mariusz

Posty: 10

 
Cały Beskid Żywiecki to obecnie jedna wielka sieć ścieżek, po których niezwykle wygodnie się biega. Górskie powietrze pomaga uzyskać wyjątkowo korzystne rezultaty.

Tomcio

Posty: 15

 
Szczyrk to świetne miejsce na wyjazd. Z pewnością trafisz na wspaniały hotel, gdzie spędzisz cały urlop we wspaniałej atmosferze. Zachęcam do poznawania gór. Więcej informacji znajdziesz w witrynie https://kochambeskidy.pl. Koniecznie sprawdź, co się tam dzieje w najbliższym czasie.

Kowalski

Posty: 3

 
Sprawdź koniecznie Szczyrk. Jeżeli interesujesz się jazdą na nartach, to jest tam wiele świetnych tras zjazdowych z nowoczesnymi wyciągami. Na dodatek można tam świetnie zjeść. Miejsce ma same zalety :)

Wojciech24

Posty: 7

 
W Beskidach położone jest dużo miejscowości, do których należałoby zajrzeć. Bardzo dobrze jest co roku wybierać różne, żeby za każdym razem spróbować czegoś nowego :)

Mariusz

Posty: 9