śmieszne obrazki, gdzie warto ?

śmieszne obrazki, gdzie warto ?

Nakręciłem się ostatnio na januszowe memy i jeśli macie jakieś miejsce gdzie ich znajdę niesłychanie dużo to chętnie to sprawdzę. Kocham takie memy i mogę je oglądać całymi dniami. Nigdy nie przestaną mnie bawić.

Sarenka

Posty: 1

 
Na weekend memów jest niezwykle sporo . Moja dziewczyna spędza na ich przeglądaniu dużo czasu. Sam też zerkam. Mnie interesuje troszkę inna tematyka, natomiast jakoś razem dajemy sobie radę.

Marioleczka

Posty: 13

 
Mnie jedne memy bawią, a inne nie. Wszystko zależne od tematyki. Ostatnio czytam te związane z koronawirusem memy, bo to temat na czasie. Każdy może wybrać sobie dowolną kategorię z memami, dlatego bez względu na to, co nas bawi to się to na pewno w Internecie znajduje. Trzeba szukać dokładnie.

mikesmith0103

Posty: 6

 
Memy to dobry sposób na odstresowanie się. Wybierając kategorie, która nas interesuje można się niezwykle dobrze bawić. Nie wszystko śmieszy, bo nie każdy wie jak memy tworzyć. Wielokrotnie są robione na siłę byle mieć polubienia. Wówczas mało z tego śmiechu, natomiast przecież to my decydujemy, co oglądamy i co nam się podoba.

edmundzio

Posty: 9

 
Od lat memy są numerem jeden. Pojawia się wydarzenie sportowe czy polityczne i już mamy memy. Pojawia się jakiś cytat czy film, a od razu tworzone są memy. Trudno byłoby nagle zacząć żyć bez memów. Nie każdy się zgadza z ich treścią, ale przecież mamy wolności i każdy może tworzyć dokładnie to, co chce.

aniusia

Posty: 12

 
Mnie interesują zdjęcia z tematyką piątkowych memów i bez problemu można je znaleźć na https://lalameme.pl/szukaj/0/0/0/pi%C4%85tek/. Jest tu wiele memów.

Mnert67

Posty: 3

 
Po nocach mi się śnią niektóre memy. Jestem od nich uzależniony, dlatego odwiedzam serwis, który gwarantuje mi super rozrywkę na bardzo długi czas.

Klarka34

Posty: 7

 
Dla mnie duży wybór weekendowych memów to podstawa. Wiem, że mam wolne, wiem, że memy będą głównie o imprezowaniu. Gorzej z poniedziałkiem, ale na szczęście czas szybko leci. Znowu będzie można odpoczywać i bardzo dobrze się bawić.

labuh

Posty: 7