robot kuchenny do gotowania, poszukuję!

robot kuchenny do gotowania, poszukuję!

Myślę o zakupie robota kuchennego do pieczenia. Chodzi mi o taki automat, który nie pozwala na popełnianie błędów przy pieczeniu.

Czesio

Posty: 2

 
Z tego, co pamiętam to na rynku jest kilka takich maszyn do gotowania, dlatego warto porównać sobie różne ceny i jakość wykonania. Nie wszystko, co drogie musi być dobre, ale nie oznacza to też, że każda maszyna, która sporo kosztuje będzie spełniała nasze oczekiwania.

Seba123

Posty: 13

 
Dla chcących wykorzystać urządzenia wielofunkcyjne do diety polecam blog https://rodzinagotuje.pl/index.php/dieta-na-thermomix/. Można tam odszukać sporo interesujących przepisów, jakie na pewno się przydadzą.

firunter

Posty: 6

 
Na stronie https://rodzinagotuje.pl/index.php/thermomix-czy-lidlomix/ możecie sobie porównać dwa urządzenia Thermomix i Lidlomix. Warto sobie to sprawdzić, a poznacie wady i zalety jednego jak i drugiego. Dla mnie to bardzo pomocne, dlatego wszystkim mogę stronę polecić.

alibabuś45

Posty: 3

 
Przerabiałem już przeróżne urządzenia wielofunkcyjne i bywało z tym niezwykle różnie. Na pewno trzeba stawiać na nowoczesne, ale jednocześnie kosztowne rozwiązania, a wtedy są o dużo większe możliwości na to, iż uda się uzyskać najlepsze efekty w własnej kuchni. Nic nie ma za darmo.

Buła

Posty: 19

 
Mnie się wydaje, iż zanim zakupi się jakiekolwiek urządzenie do kuchni to trzeba się zagłębić w jego parametry. Byłoby dobrze gdyby takie urządzenie można było przetestować i wówczas byłoby wiadomo czy oto nam chodzi.

Wielki Duch

Posty: 5