Problemy z potencja

Problemy z potencja

Witam! Kojarzy ktoś fajne suplementy wspomagające jeśli chodzi o sex? Chodziłoby mi o coś powiększającego, poprawiającego potencję, wzmacniające libido i tak dalej. Ktoś, cos?

pawel253

Posty: 2

 
Ciekawe jak takie suplementy na potencję faktycznie działają, poprawiają krążenie, czy na układ nerwowy wpływają, ktoś wie coś więcej od takiej czysto medycznej strony?

mniszek

Posty: 12

 
Jedną tabletkę dr. Penigreat biorę dziennie od paru tygodni i bardzo dobrze się po tym czuję jeśli chodzi o sex. Działanie jest szerokie, bo zwiększa libido, poprawia potencję ale też zwiększa rozmiar...a rozmiar wbrew temu co się słyszy ma jednak znaczenie i to duże.

Laleczka

Posty: 12

 
Różne można suplementy znaleźć, jedne bardziej roślinne inne mniej. Ja bym na pewno wolał kupić coś naturalnego, zawsze to zdrowiej i też pewnie bardziej skutecznie, bo jednak rośliny lepiej się powinny przyjmować niż jakieś sztuczne składniki.

labuh

Posty: 7

 
Niczego tutaj nie podpowiem bo jeszcze nigdy żadnych tabletek czy innych środków nie stosowałem, ale wszystko przede mną. Lata lecą i forma już jednak trochę gorsza niż wtedy jak się miało dwadzieścia lat.

Namo

Posty: 18

 
Tak sobie myślę od jakiegoś czasu czy by nie kupić suplementu na potencję ale trochę się boję powiem szczerze. Jest to aby zdrowe? Serducho mi od takich tabletek nie siądzie?

dzannne

Posty: 4

 
Polecam to co sam biorę czyli dr. Penigreat. Naturalny ziołowy środek na libido, można wydłużyć czas stosunku i wydłużyć też...to co powinno być długie ;P Nie będę mówił, że rozmiar się poprawił o 10 cm itp. ale te 2-3 cm faktycznie jest więcej, tak samo obwód się poprawił.

jose_bastiano

Posty: 24

 
Heh, nigdy nie sądziłem że będe brał jakieś suplementy poprawiające potencję ale tak się złożyło że biorę. Dokładnie to jest preparat dr. Penigreat. O tyle fajna rzecz że naturalna, ziołowa, z żeń szeniem i innymi roślinnymi składnikami.

tefal100

Posty: 20

 
Teraz w ogóle sporo osób ma problemy w związkach właśnie przez to że im seks się nie ukłąda, co jest o tyle ciekawe, że wszyscy są ponoć dzisiaj tacy wyluzowani na temat seksu i tak dalej.

Riko64

Posty: 13

 
Moim zdaniem w pewnym momencie dobrze jest się czymś wspomóc. Ja mam wypróbowane tabsy dr. Penigreat. Nie trują, są na naturalnym składzie, dużo ziołowych ekstraktów, warto sobie o nich doczytać w necie. 1 tabletkę dziennie się bierze, także paczka na dość długo wystarcza.

lejdee

Posty: 9