siatka na kontener, szukam !!

siatka na kontener, szukam !!

Kontenerowe siatki to pewnie najwłaściwsze rozwiązanie, jeśli chodzi o transport. Macie rozeznanie w producentach siatek do kontenerów?

alekBALD

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o maksymalnie długi czas użytkowania siatek na kontenery, to jest on zależny od gatunku tworzywa. Nawet jeżeli to polipropylen, to są różne gatunki. Właśnie dlatego mówi się o tym, żeby stawiać na sprawdzonych polskich producentów ;)

Krakus

Posty: 16

 
Dobrej jakości siatka do kontenera to na pewno siatka z polipropylenu. Można zamówić taką na wymiar w sklepie https://siatki24.pl/58-siatka-na-kontenery. Używamy takiej w firmie i rzeczywiście jest jakościowa pod względem wytrzymałości. Nasza siatka ma styczność z materiałami o ostrych krawędziach, a mimo to nic złego się z nią nie dzieje.

Seba123

Posty: 11

 
To są siatki, jakie stosuje się niemal wszędzie, gdzie potrzebujesz ochrony i zabezpieczenia. Też polecam i chwalę rozwiązanie, bo użytkujemy siatki PP jako ogrodzenie boiska i jako siatkę na piłkochwyty. Polipropylenowa siatka jest optymalnie trwała. Jeśli pragniesz nabyć siatki do kontenerów, to wybierz polipropylen lub polietylen. Polecam.

Aklimer56

Posty: 14

 
Kontenerowe siatki PP oraz PE to solidne rozwiązanie. Piszę w związku z wieloma pytaniami forumowiczów, którzy stoją przed wyborem zabezpieczenia materiałów w transporcie. Rzeczywiście siatka na kontener to sposób, który jest na lata. Wysoka skuteczność to szczególna zaleta.

Robuś

Posty: 8

 
Według mnie równie dobry jest polietylen. To tworzywo, które nadaje się na siatki na kontenery, kiedy transportujesz ładunki o ostrych krawędziach. Taka żyłkowa siatka jest najlepsza, bo rzeczywiście jest odporna. Nasza od wielu lat służy i nic złego się z nią nie dzieje. Nie uszkodziła się, mimo że stale ją użytkujemy.

allaa

Posty: 10

 
Jeśli chcecie nabyć siatki na kontenery, to pamiętajcie, iż są to siatki o perfekcyjnej odporności, lecz tylko wówczas, gdy zakupicie je w idealnym miejscu. Polecam łatwo od producenta, albowiem wówczas masz pewność co do jakości. Z własnego doświadczenia polecam certyfikowany polipropylen, albowiem jest najlepszy.

basiulka45

Posty: 6

 
Chciałbym siatkę do kontenera, natomiast na zamówienie. Może ktoś polecić producenta, który szyje takie siatki na indywidualne zamówienia. Potrzebuję siatki z dodatkowymi wzmocnieniami.

WF2015

Posty: 5

 
Polipropylenowe siatki mają naprawdę szerokie zastosowanie. My takich używamy do zabezpieczenia towarów na paletach i też jako siatki do kontenerów. Można powiedzieć, iż nie mamy z nimi żadnych problemów, bowiem to siatki, jakie się nie niszczą. Są odporne na uszkodzenia i temperatury.

Hostelos3

Posty: 21

 
Każda jest taka. Jeśli wybierzesz siatkę na kontener z polipropylenu czy polietylenu, możesz być pewien, że nie będziesz mieć kłopotów z montażem. To świetnie elastyczna siatka odporna na przeciążenia itp. sprawy.

Hymnny4

Posty: 7