strój króla, polecie firmę ?

strój króla, polecie firmę ?

Cześć. Muszę zdobyć szybko skrzydła anioła. Który sklep zagwarantuje mi błyskawiczną wysyłkę?

elusia

Posty: 3

 
Moja żona z córką same przygotowały strój Maryi, który prezentował się świetnie. Mogę podesłać Wam nawet zdjęcia. Jak ktoś ma czas to nie trzeba kupować :-)

johncena67

Posty: 11

 
Uważam, że koniecznie musicie zajrzeć tutaj: http://jaselka.pl/stroj-maryi/, gdy przedmiot Waszego zainteresowania stanowi strój Maryi. Myślę, że za ich pośrednictwem będziecie w stanie zdobyć go w satysfakcjonująco niskiej cenie. Przynajmniej tak było w moim wypadku.

Sis45

Posty: 5

 
Sama wykonałam stroje zwierzątek na jasełka na potrzeby szkolnego występu, ale byłam ciekawa, ile kosztują takowe w Internecie. Okazało się, że są w bardzo konkurencyjnych cenach, więc nieco zaczęłam żałować trudu i czasu, jaki musiałam poświęcić na to zadanie.

namok

Posty: 5

 
Kilka dni szukałam w sklepach stacjonarnych stroju pastuszka. Dopiero później znajoma zarekomendowała mi jeden ze sklepów internetowych. To był strzał w dziesiątkę.

Miki

Posty: 5

 
Mój syn “upatrzył” sobie strój króla w Internecie, w jakim zamierzał wystąpić podczas szkolnych jasełek. Nie miałem nawet możliwości, aby przekonać go do któregokolwiek tańszego stroju, więc takowy nabyłem… Pozdrawiam.

Mord

Posty: 6

 
Nie uważam, że powinniście wydawać spore pieniądze na strój króla. To produkt, który użyjecie zaledwie raz, po czym wrzucicie do piwnicy bądź na strych. Czasami najlepszym rozwiązaniem może okazać się zakup najtańszego stroju, który również sprosta oczekiwaniom.

Zbyszek

Posty: 12

 
Nie ukrywam, że strój Maryi był dla mnie dużym wyzwaniem, albowiem wszystko wskazywało na to, że będę musiała zrobić go we własnym zakresie. Na szczęście udało się kupić :)))

Sarenka

Posty: 15

 
Nie mam wątpliwości, że ponownie również skrzydła anioła kupiłbym w Internecie, jeśli moje dziecko potrzebowałoby takowych na jasełka. Wiem, że niektórzy rodzice zrealizowali zakup w sklepach stacjonarnych - zapłacili naprawdę irracjonalnie wysoką sumę.

Marys56

Posty: 7