Podpis elektroniczny

Podpis elektroniczny

Wie ktoś z Was jakie firmy muszą mieć podpis elektroniczny? Natrafiam na różne informacje i nie wiem w jakie wierzyć. Prowadzę gabinet lekarski. Jeżeli ja potrzebuję podpisu elektronicznego, to czy możecie mu kogoś sprawdzonego polecić, kto przeprowadzi mi cały ten proces?

mikesmith0103

Posty: 2

 
Zdecydowanie dla mnie to co oferuje firma https://netvet.pl/ to numer jeden we Wrocławiu. Bardzo dobra oferta, atrakcyjna cena, proces instalacji, konfiguracji i przeszkolenia z używania przebiegł bardzo sprawnie. Nic dodać, nic ująć. Szczerze polecam!

Lupusx

Posty: 11

 
Jakie dokumenty są potrzebne, żeby założyć podpis elektroniczny? Będziemy mieli niedługo wdrożenie podpisu i zastanawiam się czy jakieś dokumenty muszę zbierać? Gdzieś do urzędów chodzić?

mariuseus

Posty: 24

 
Warto jest dobrze się wyszkolić podczas zakładania podpisu elektronicznego. Obsługa nie jest trudna, ale trzeba się nauczyć.

beata77

Posty: 9

 
Podpis elektroniczny to zdecydowanie przydatny element podczas prowadzenia firmy. Dlatego ja założyłem sobie podpis elektroniczny zanim będzie obowiązkowy.

kdeel32

Posty: 20

 
Podpisu elektronicznego używałem już kilka razy. Za każdym razem jestem bardzo zadowolony, bo widzę namacalnie jak wiele mi daje korzyści i ile dzięki temu oszczędziłem czasu.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Prowadzę usługi księgowości. Podpis elektroniczny jest bardzo przydatny i nie widzę za bardzo możliwości funkcjonowania bez takiego podpisu. Jeżeli tylko macie możliwość to zdecydowanie

klosert

Posty: 17

 
Warto jest zainwestować w elektroniczny podpis zanim będzie on wymagany prawnie. Teraz można znaleźć bardzo atrakcyjne ceny na certyfikaty i odnowienia. Warto jest korzystać.

Kitas

Posty: 4