filtr dla przemysłu Banjo, poszukuję

filtr dla przemysłu Banjo, poszukuję

Przeglądam oferty na pompy wirnikowe do RSM Banjo i chciałbym otrzymać Waszą opinie? Warto wydawać tyle pieniędzy?

serwus45

Posty: 1

 
Bałbym się założyć zawór bez odpowiednich parametrów. To nie chodzi o to, że zawór ma się zamykać i otwierać. To ma być dopasowane ciśnienie robocze, parametry pracy. Jeżeli o to się nie zadba to można potem pozyskać w oko takim zaworem, a ja tego nie chce.

fuey

Posty: 4

 
Zawsze idę na oszczędność, dlatego kupuje silniki zaworów Banjo i sam wszystko montuje. Wcale to nie jest takie trudne, na jakie wygląda. Wiem, że niektórzy kupują gotowe elektrozawory, ale ja mam czas i wiedzę, dlatego z jednego i drugiego korzystam.

raptofil

Posty: 18

 
U mnie jak przestało wszystko działać to się okazało, że naprawa jest droższa niż używane i sprawne urządzenie. Warto to sprawdzić, bo często można wdać się w naprawy, które nie prowadzą donikąd. Wydaje się pieniądze, a efektów jak nie było tak nie ma. Jestem zadowolony, że wybrałem nowe urządzenie, które sprawnie działa.

Lupusx

Posty: 17

 
Trudno mi odpowiedzieć na pytanie o filtr do wiertnicy Banjo. W silniku też filtrów nie stosujesz? Skoro jest olej czy inny czynnik to trzeba dbać o czystość. Tylko wydajny filtr jest w stanie pomóc i trzeba o niego zadbać. Naprawy są za drogie.

mazi1991

Posty: 24

 
Kiedyś zapomniałem zastosować filtra przemysłowego Bojan i szybko tego pożałowałem. Racją jest, że żadnego układu nie uruchamia się bez filtra. Naprawa pompy jest bardzo kosztowna, dlatego nigdy więcej już tego nie zorbie i Wam też radze takich rozwiązań unikać. Zaoszczędźcie sporo nerwów, czas i pieniędzy.

Czarek

Posty: 3

 
Duży wybór zaworów do wiertnicy Banjo znajdziecie w sklepie https://banjo-polska.pl/58-zawory. Zawsze korzystam z ich oferty i jestem bardzo zadowolony, dlatego polecam ich zainteresowanym.

Kowalski

Posty: 8

 
Dzisiaj już wiem, że jak się kupuje zawory kulowe Banjo to trzeba wiedzieć, czego nam trzeba. Kupiłem pięciodrożny i jeszcze nie w tym rozmiarze, co trzeba. Oczywiście pieniądze mi oddali, ale zeszło mi się z tym długo. Zamiast robić opryski to szukałem rozwiązania problemów. Teraz już jestem lepiej przygotowany.

Lopez58

Posty: 7