kaloryfery

kaloryfery

Mam zamiar zakupić do swojego domu grzejniki w formie hybryd, czyli z funkcją klimatyzacji. Jak się to sprawdza w realu? Nie ma z nimi problemów podczas użytkowania? I jeszcze jedno – gdzie w necie mają duży wybór takich produktów?

eef12

Posty: 16

 
Mnie najbardziej przekonał model Strada ze strony www.jaga.com.pl. To grzejnik typowo pokojowy, elegancki, z systemem low h2o, dzięki któremu jest on wyjątkowo oszczędny w użytkowaniu. Polecam tę stronkę, mają szeroki asortyment.

zdsakk87

Posty: 18

 
Duży wybór poziomych grzejników pokojowych oferuje serwis www.jaga.com.pl. Firma Jaga już 50 lat na rynku, także można powiedzieć, że o grzejnikach trochę wiedzą:P Produkty mają renomowane, polecane przez architektów. Nie ma tutaj miejsca na Chińszczyznę. Większość wyrobów pochodzi z Belgii.

Hunka

Posty: 12

 
Fajnie byłoby znaleźć gdzieś w miarę tanio grzejnik kanałowy z metalową kratką. Ponoć są gdzieś dostępne grzejniki tego typu, które nie potrzebują głębokiego korytka, a mimo wszystko grzeją porządnie.

gregBard

Posty: 16

 
Zaproponowałem nie tak dawno swojemu klientowi, dla którego robiłem projekt łazienki grzejnik kamienny ze strony www.jaga.com.pl. Naprawdę się spodobał, bo to jest prawdziwy unikat. Chodzi o model Geo Atlantis, ze specjalną strukturą przypominającą skamieniałe szczątki roślin i mięczaków.

666marian

Posty: 16

 
Właśnie, właśnie dobry wątek;)) Jakie grzejniki polecacie do pomp ciepła?? Tutaj mam duży problem z wyborem. Znajomy opowiadał mi o jakiś modelach z systemem wentylatorów, które mogą podnieść wydajność. Ktoś coś wie więcej?

Krzyhmoin

Posty: 16

 
Osobiście to mnie bardzo przypadły do gustu grzejniki firmy Jaga. Może słyszałeś o nich? Tutaj ich stronka- www.jaga.com.pl. Są dość znani, już wiele lat w obiegu. Kupowałem od nich grzejnik do łazienki i cały zestaw grzejników pokojowych. Obudowy wykonane z dbałością o detale, wysoce estetyczne. A zastosowane wewnątrz grzejników systemy pozwalają użytkować je ekologicznie i oszczędnie.

Dresik

Posty: 13

 
Ja dopiero zaczynam budowę domu, także o grzejnikach to będę myślał dopiero za jakiś czas. Chociaż już trochę rzuciłem okiem i takich sensownych pod pompy ciepła brakuje na rynku...

Specjalista

Posty: 32

 
Najnowocześniejsze grzejniki jakie widziałem, to są na stronie www.jaga.com.pl. Zamawiałem od nich modele łazienkowe, z takim specjalnym dodatkowym wieszakiem na ręcznik. Elegancja, estetyka, wydajność, prosty montaż – pełen pozytyw. A co do obsługi ze strony dostawcy, to na pochwałę zasługuje doskonały, szybki kontakt.

bartek1922

Posty: 10

 
Do łazienki szukam jakiejś dużej drabinki, żeby swobodnie mogła tam wieszać swoje ręczniki 4 osobowa rodzina:-P Także musi to być grzejnik na całą ścianę z takimi w miarę szerokimi odstępami między szczebelkami.

sonicsquad

Posty: 13