Detektyw

Detektyw

Szukam detektywa w Krakowie – ktoś coś? Chodzi o sprawę prywatną, poszukujemy dawnego przyjaciela naszego dziadka. Wojna ich rozdzieliła, ślad po człowieku zaginął. Chcielibyśmy go odszukać.

Black_Riot 

Posty: 1

 
Dużo ludzi też w dzisiejszych czasach wychodzi z domu i nie wraca...także tutaj też pewnie sporo osób korzysta z pomocy detektywów w odnalezieniu zaginionej osoby.

Babeczka

Posty: 14

 
Mnie się usługi detektywistyczne kojarzą głównie z obsługą dla biznesu jak chce się sprawdzić wiarygodność kontrahenta, albo nowo przyjmowanego pracownika, no i też w tych sprawach rozwodowych faktycznie wiem że coraz więcej osób sięga po pomoc detektywa.

Kowalski

Posty: 3

 
My z mężem to się akurat rozwiedliśmy polubownie bez orzekania winy. Także nam detektyw i jakiś materiał dowodowy nie był potrzebny ale wiem że dużo par jednak mocno wylewa swoje żale przed sądem i wyciąga cały brud na forum.

Klasowe34

Posty: 7

 
Ja się będę chciała zdecydować na pomoc detektywa żeby ustalił faktyczny majątek mojego ex. Bo się miga od płacenia sensownych alimentów bo zgrywa biedaka co zresztą sąd łyknął...

Black_Riot

Posty: 6

 
Nieraz to myślę o tym żeby skorzystać z usług detektywa w stosunku do najemców którym dom wynajmujemy...zawsze ludzie wydają się być całkiem sensowni na początku a potem już nam wychodziły różne afery, awantury, dewastacje..ech.

Mariusz

Posty: 2

 
O ironio czasem to lepiej zatrudnić detektywa żeby sprawdził wierność jeszcze przed ślubem...tak było u nas okazało się że mąż prowadził podwójne życie jeszcze zanim wzięliśmy ślub. Korzystałam z pomocy detektywa Husarskiego. Na http://detektywhusarski.pl jest opis całej oferty.

multikrzych

Posty: 16

 
Wiem że firmy lubią sobie sprawdzić zawczasu pracownika zwłaszcza na jakieś ważne kluczowe stanowisko i wtedy taki wywiad zlecają detektywom. Na pewno ma to sens, dobrze wiedzieć komu się powierza swoje interesy.

merlo45

Posty: 6