Obsługa informatyczna firm

Obsługa informatyczna firm

Hej! Gdzie w Warszawie naprawdę znają się na odzyskiwaniu danych? Jeśli możecie kogoś podpowiedzieć to będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.

Black_Riot 

Posty: 2

 
Trudno kogoś doradzić, takich firm które prowadzą it jest więcej niż knajp na Nowym Świecie :) ja akurat nie mam tego typu problemów nigdy z obsługie tego typu nie musiałem korzystać.

Kwatuszek

Posty: 24

 
Dawno nie miałem jakiś przygód z kompem, ale za to ostatnio nie wiem skąd jak i gdzie mi się zaczął wirusować. Mam wykupioną ochronę, jednym z bardziej popularnych programów antywirusowych ale to jakby w ogóle nic nie gwarantowało..

Robuś

Posty: 3

 
Powiedzmy sobie szczerze, teraz nawet całe państwa i wielkie organizacje nie są w stanie sobie do końca poradzić z bezpieczeństwem informatycznym więc co dopiero zwykły Kowalski, czy nawet jakaś firma...

labuh

Posty: 9

 
Z wirusami to nie ma żartów. Już słyszałem historie że ludzie pieniądze z kont znikały, czy firmom poufne dane z dysków. Hakerzy są z roku na rok coraz sprytniejsi.

pawel253

Posty: 8

 
Bezpieczeństwo w sieci to wiadomo że jest trochę na wyrost, ale jednak jak się dba, korzysta z głową, ma sensowne zabezpieczenia to można ryzyko zminimalizować a to zawsze lepsze niż nic.

Wariat

Posty: 4

 
Nie za bardzo kojarzę firmy tego typu. Ja mam pod blokiem serwis komputerowy, zaufany, działają od lat i w razie problemów uderzam od razu do nich.

Mariusz

Posty: 13

 
Na bezpieczeństwie w sieci nie warto oszczędzać, ja to nie ukrywam że wydaję sporo miesięcznie na ochronę informatyczną i nie zamierzam tego zmieniać. Spokojniej śpię.

Koktus

Posty: 23

 
Jestem zadowolony z podejścia firmy Omega do kwestii bezpieczeństwa IT. Dbają o wszystko, dane są bezpieczne, dobrze przechowywane, odkąd nawiązaliśmy z nimi współpracę odtąd skończyły się nasze problemy czy to z Rodo, czy to z wirusami. Firma ma swój portal na http://www.itomega.pl.

Julian

Posty: 11

 
Ceny są różne za taką obsługę teleinformatyczną, ale też zakres usług bardzo się potrafi różnić. Trzeba zawsze pod dwa razy dopytać jak wygląda rozliczenie za obsługę i co dokładnie wchodzi w zakres usług a co jest dodatkowo ekstra płatne.

Szozi

Posty: 18