Żel na utrzymanie erekcji

Żel na utrzymanie erekcji

Ludzie, co myślicie o preparatach na libido, potencję, erekcję i innych takich wynalazkach. Korzysta ktoś z takiego dopingu? ;-) Co wam się szczególnie sprawdza a co odradzacie?

Klarka34

Posty: 5

 
Fajne są różnego typu suplementy w formie do wcierania, one rzeczywiście solidnie działają i można potem poszaleć przez dłuższy czas bez obaw że meta będzie przedwczesna.

Tatusiek4

Posty: 29

 
Trochę takich preparatów żeby sobie pomóc teraz sprzedają, mi podpasował żel dr Penigreat, wchłania się dobrze, moje ciało na niego super reaguje, mogę się kochać z dziewczyną kilka razy dłużej niż to było jeszcze parę miesięcy temu.

Intro_69

Posty: 11

 
Nikogo nie znam kto by z takich suplementów korzystał ale też nie jest to temat jaki się porusza na spotkaniach przy piwie ze znajomymi raczej ;) No chyba że u kogoś jest?

dermert

Posty: 5

 
Żeby pobudzić organizm to dobra jest gra wstępna ale wiem że mało par jakoś poważniej do tego podchodzi, tylko byle szybko byle jak...fajne są gry dla par choćby, planszowe, karciane potrafią dodać ognia ;)

Pendrzec

Posty: 15

 
Producenci się dwoją i troją teraz żeby jakieś super preparaty robić dla seksu i do seksu..jest z czego wybierać. Też gadżetów sporo powstało, niektóre naprawdę...kosmiczne.

labuh

Posty: 14

 
Można albo brać tabletki albo z jakiś smarowideł korzystać, sam nie wiem co bym wolał ale chyba jednak te żelowe są lepsze, ponoć szybciej działają, nie czeka się tyle co po tabletce.

Kruk

Posty: 12

 
W nazywanych ładnie tzw. filmach dla dorosłych to ci faceci muszą się czymś wspomagać bo potrafią przez godzinę pracować ostro bez orgazmu...z tym że oni to muszą jakąś ciężką chemię brać moim zdaniem.

Adi666

Posty: 15