sklep z częściami do pomp

sklep z częściami do pomp

Części zamienne do silnika Bosch – gdzie zamówić? Tylko żeby to były porządne rzeczy na europejskim poziomie a nie jakiś chiński szrot. Jeśli ktoś może kogoś konkretnego podpowiedzieć to będę happy. :)

maniek

Posty: 3

 
Nie jestem w stanie tutaj nic konkretnego doradzić. Sam nie za bardzo siedzę w tej branży nie wiem w ogóle jak taki układ hydrauliczny działa. Ale jeśli chodzi o części zamiennie do samochodu to już bym mógł coś tam opowiedzieć bo też mam z tym przygody ostatnio.

mercedess

Posty: 10

 
Niektóre części to czasem naprawdę trudno jest znaleźć. Ostatnio szukałem konkretnych uszczelek w firmie która pisała, że ma wszystko, miliony elementów...i może miliony mieli ale tych konkretnych co szukałem to już nie.

Marioleczka

Posty: 8

 
Do KPM to najlepiej poszukać części na pompyhydrauliczne-czesci.pl moim zdaniem. Duży wybor dobre ceny i porządna jakość elementów. Poza tym można tutaj obsługę o wszystko dopytać, dopasować sobie cylinder czy inną rzecz tak żeby faktycznie była kompatybilna z mechanizmem.

pawel253

Posty: 9

 
Aj, sam szukam dobrych cześci do pompy hydraulicznej i tak trochę krążę po omacku od jednej strony internetowej do drugiej porównując sobie ceny i parametry u różnych dostawców.

Jelle Klassen

Posty: 16

 
Przy ciężkim sprzęcie to i wszelkie naprawy są cięzkie a co gorsza kosztowne. No ale z drugiej strony nikt nie mówił że będzie lekko:) Koparka musi na siebie zarabiać, a zarabia tylko wtedy jak jest sprawna i tak koło się zamyka.

Motospec

Posty: 3

 
Można coraz łatwiej wyszukać konkretne części za niezłe pieniądze i przy okazji w dobrej jakości. To już nie jest taka trudna sprawa jak jeszcze te kilkanaście lat temu, gdzie trzeba było mocno kombinować i główkować.

Marko

Posty: 21

 
Ja to raczej ze swoim sprzętem nie mam, rzadko mi się coś psuje, ale faktem jest że jak już jest jakaś awaria to raczej konkretna i kosztowna. Jakoś nie mam szczęścia pod tym względem, inni mają jakieś pojedyncze części zazwyczaj do wymiany a ja to gruntowne remonty silnika od razu.

Trener

Posty: 5