Bagażniki samochodowe

Bagażniki samochodowe

Co wy na to, żeby zainwestować w box dachowy na samochód? Ktos korzysta z takiego systemu? Jak się z czymś takim na dachu w ogóle jeździ? Nie stuka nie puka nie zrywa się przy mocniejszych podmuchach wiatru ?

Kitas

Posty: 3

 
Nic mi do głowy nie przychodzi co do boxów, ale faktycznie coraz częściej się widzi na ulicach samochody właśnie z taką aerodynamiczną skrzynką na dachu. Jest to jakiś patent, można zamknąć rzeczy do środka i żaden deszcz grad czy śnieg nie jest im straszny.

transerwis

Posty: 16

 
Podpowiem markę Terra Drive jeśli chodzi o takie bagażniki typowo dachowe. Mam ich box zamawiany przez stronę terradrive.pl i sobie chwalę. Zmieści mi się tutaj spokojnie wózek synka, a sam bagażnik jest o tyle wygodny i bezpieczny że aerodynamiczny w formie, także nawet jak jadę szybciej a jeszcze na dodatek trochę dmucha to się tego specjalnie w samochodzie nie słyszy żeby coś stukało.

jose_bastiano

Posty: 24

 
Ciężka sprawa z tymi boxami, z jednej strony wygląda mi to wszyskto bardzo fajnie i rzeczywiście praktycznie. Z drugiej strony te ceny za takie mocowania sprawiają że boli mnie głowa.

jonek91

Posty: 5

 
Nigdy nie jeździłem z jakimkolwiek dodatkowym bagażnikiem zawsze mi wystarczało to co mam na wyposażeniu samochodu. Ale odkąd urodziła nam się córka to coraz częściej myślę nad czymś dodatkowym.

Robuś

Posty: 9

 
Jest tych różnych boksów i bagażników róznej maści teraz bardzo dużo w sprzedaży. Będę się pewnie rozlgądał za czymś takim wkrótce bo już coraz trudniej mi się zmieścić ze wszystkim do auta....

lalunia333

Posty: 10

 
Trochę mnie odstrasza od kupienia takiego boxa cena, to po pierwsze, a po drugie też się boję jak będzie mi się taki bagażnik zachowywał na dachu, chodzi mi o wiatr zwłaszcza...akurat u mnie w okolicy potrafi czasem tak zawiać że głowę urywa (mieszkam nad morzem).

Black_Riot

Posty: 6

 
Będę chwalił i polecał boxy na dach Terra Drive, zwłaszcza ten model 480 którego używam jest okej przy dłuższych przedmiotach jak wędki, narty, czy chociażby przewoziłem tutaj też panele jakiś czas temu i zdało egzamin. Montuje się to do belek na dachu na cybantach, szybka technika, nie trzeba się z tym szarpać i męczyć

mniszekk

Posty: 10

 
Sam się zastanawiam czy by nie kupic takiego schowka na dach, zwłaszcza myślę o tym jak trzeba wózek dziecka przewieźć albo jego zabawki i reszta rzeczy...w dzisiejszych czasach dzieci mają dużo różnorakich gadżetów rowerkow chodzików itd.

sertus

Posty: 2

 
Oby tylko montaż boxu był okej, porządny bo tego się najbardziej obawiam. Żeby mi gdzieś na trasie taki bagażnik się nie odczepił i nie poleciał na drogę bo wtedy karambol gotowy jeśli to akurat będzie ruchliwa szosa.

basiulka45

Posty: 5