programowanie dla dzieci Kielce, kogo polecicie?

programowanie dla dzieci Kielce, kogo polecicie?

Z góry dziękuję za pomoc w znalezieniu dobrej szkoły kodowania dla najmłodszych. Chodzi o naukę programowania dla dzieci w Kielcach.

Hymnny4

Posty: 3

 
Jak to w każdej branży bywa jest różnie. Chyba nikt nie wybiera usług czy produktów ot tak. Opinie są obowiązkowe do zgłębienia :) Ja też mam nadzieję, iż trafię na sprawdzoną naukę programowania dla dzieci. Szukam czegoś profesjonalnego w Rzeszowie. Jak coś, piszcie.

namok

Posty: 3

 
Jak szukacie porządnych kursów programowania dla dzieci w Lublinie, to polecam tę placówkę www.giganciprogramowania.edu.pl. Mam nadzieję, iż skorzystacie. Szkoda przegapić najlepszych lat dzieci i takich super wykładowców.

majer111

Posty: 13

 
To programowanie dla dzieci to coś chyba idealnego dla mojego synusia. Nosa nie wyściubia z komputera. Mam w planach wprowadzić konkretny szlaban, a taki kurs byłby może odskocznią. Fajnie, że szkoła funkcjonuje w Lublinie.

rolniki

Posty: 4

 
To ja też czekam. Z tego, co się dowiedziałam kodowanie dla najmłodszych jest szczególną zabawą. A jak wiadomo, dzięki zabawie dzieciaki uczą się najszybciej. Mogę śmiało powiedzieć, że ja też jestem mega zainteresowana odszukaniem porządnych lekcji programowania dla dzieci w Kielcach. Z góry dziękuję za polecenia.

namok

Posty: 2

 
Dokładnie na wagę złota. Ja również zastanawiałam się na posłaniem syna na kursy programowania dla dzieci, natomiast miałam obawy, że sobie zupełnie nie poradzi. Jak coś, to wiem, że w Rzeszowie jest kilka fajnych miejsce z kursami. Mogę skorzystać. Również jednak potrzebuję pomocy, porady. Jak coś, proszę pisać :)

angola2

Posty: 8

 
To cudownie. Właśnie o czymś takim myślałam dla syna. O nauce programowania dla dzieci czytałam wiele. Korzyści są, jak widać naprawdę ogromne. Również polecam poczytać. Fajnie, iż na terenie Bydgoszczy działa dobra szkoła z kursami. Może zdecyduję się nawet na ten kurs wakacyjny, a potem zobaczymy, co z tego wyniknie.

Gucio

Posty: 4

 
Ale kursy programowania dla dzieci to coś więcej niż te całe umiejętności. Powiem szczerze, że nie wiązałam wielkich nadziei z kursem w Białymstoku. Okazało się, że młody stał się pilniejszym uczniem i rzeczywiście zaczyna kumać przedmioty ścisłe lepiej niż dotychczas. Nic dodać, nic ująć. Jestem zadowolona, dlatego polecam

Fkiur5

Posty: 6

 
Ja też pomyślałam, iż to będzie właśnie to, co zaproponuję mojemu synkowi. Programowanie dla dzieci wraz ze szkołą w Toruniu okazało się strzałem w dziesiątkę. Mamy i tatusiowe działajcie, bo należałoby.

Sarenka

Posty: 5