Moje kochane jestem opiekunką i umiem Niemiecki, praca ?

Moje kochane jestem opiekunką i umiem Niemiecki, praca ?

Gdzie warto się rozejrzeć za pracą dla opiekunek za naszą zachodnią granicą? Wiecie jak to jest, chciałabym trafić na sprawdzone, bezpieczne oferty z fajnymi zarobkami...

Hoteowo24h

Posty: 21

 
Kiedyś jeździłam do staruszków się opiekować, ale w końcu w sumie po kilku latach takiego jeżdżenia udało się znaleźć pracę w kraju i jestem szczęśliwa. Bo jednak takie jeżdżenie to dla rodziny nie było dobre.

Dosti

Posty: 18

 
Ajjjj...sama bym chciała gdzieś wyjechać bo u mnie w gminie to jest posucha straszna z pracą jakąkolwiek już nie mówię o takiej dobrze płatnej...ściana wschodnia i wszystko jasne;(

miclon

Posty: 9

 
Coś mi znajoma ostatnio gadała, że jedzie do Niemiec dorobić sobie i z tego co mówiła to do opieki, bo ona to ma tam takie uprawnienia, robiła jakieś kursy. Spróbuję napisać do niej smsa z jakim biurem tam pojechała, może dojdzie.

Dosti

Posty: 17

 
Sama nie mam za bardzo koncepcji jak sobie pracę poszukać w Niemczech...wiem, że są różne agencje i już w sumie do kilku aplikowałam, ale odzewu brak;(

Jamrozyy

Posty: 16

 
Hej, najlepiej to by było mieć jakąś rodzinę w Niemczech żeby wtedy ta rodzinka poszukała zleceń...albo samemu pojechać w ciemno i poszukać tam na miejscu w pośredniakach...Jest to jakieś ryzyko, ale pieniądze można lepsze dostać.

HalskiPL

Posty: 17

 
Mam sąsiadkę, która już chyba od 10 lat jeździ do opieki do seniorów niemieckich. Praca mówi, że jest ciężka, ale z drugiej strony w Polsce tyle nie zarobi. Przez te 10 lat to sobie tyle odłożyła, że planuje mieszkanie kupić w PL. nieźle.

Bezi22

Posty: 13

 
No ja to się właśnie zastanawiam z jaką agencją jechać, bo ich teraz jest jak grzybów po deszczu, można się zakręcić. Widziałam ostatnio jedną ofertę, że chcieli do opieki bez znajomości języka...bo ja to ani be ani me...

woo_oow

Posty: 18

 
Z komunikatywną znajomością niemieckiego to przyjmują do pracy przez Perfect Care! To jest firma z Wodzisławia Śląskiego. Tu się zgłoś. Ja to z nimi jeżdżę od dwóch lat czyli od początku odkąd są na rynku w ogóle. Teraz mam taką panią z demencją akurat, ale różnie się trafiało. Na miejscu jakby się coś działo złego to jest dostępny ich koordynator znający polski. Także bez obaw. Kaska też jest bez opóźnień.

Lomartek67

Posty: 11

 
Nom, do opieki to jest dużo ofert, zwłaszcza z Niemiec..Ja to szukam takiej pracy i głównie to sprawdzam różne portale z ogłoszeniami, także te niemieckie, bo znam język.

sonio

Posty: 26