biuro wirtualne w Warszawie - poszukuję !

biuro wirtualne w Warszawie - poszukuję !

Witam. Będę wdzięczna za wszelką pomoc. Chodzi mi o znalezienie profesjonalnego biura wirtualnego w Warszawie. Przede wszystkim prestiżowy adres.

Modniś

Posty: 4

 
Dokładnie, bo ja też. Ale wydaje mi się, że biuro na godziny to chyba fajna opcja. Może się przydać. W domu trudno spotykać się z klientami. Taki sposób nie bardzo mi leży. Również przeglądałem oferty i znalazłem jedno takie biuro wirtualne w Warszawie, gdzie ceny są całkiem spoko. Widzę, że to mocno konkurencyjna branża.

Bienkus

Posty: 7

 
Mam pytanie o wirtualny adres w Warszawie. Czy to usługa w pełni legalna? Troszkę się boję, więc jak ktoś mógłby mnie uspokoić, to bardzo dziękuję :) Mam nadzieję, że pomożecie i rozwiejecie moje wątpliwości.

Strzała

Posty: 4

 
Sprawdź sobie ofertę w tym biurze wirtualnym http://www.city-office.pl/wirtualne-biuro/. To sławne czołowe biuro w stolicy. Mają wszystko, co konieczne jest firmie na samym starcie, niemniej jednak też później. Korzystam i jestem usatysfakcjonowany.

namok

Posty: 3

 
Tak też myślałam, iż będę musiała podjąć właśnie taką decyzję. Pewnie na samym początku będzie to niezmiernie opłacalne rozwiązanie. Mam już na oku jedno takie wirtualne biuro w Warszawie śródmieściu. Będę się kontaktować. Jak jakieś polecacie, dajcie znać. Dziękuję :)

Dzidzia

Posty: 29

 
Nie wiedziałem, że istnieje coś takiego jak wirtualne biuro. Odkąd znalazłem informacje o takiej usłudze, zacząłem szukać i wertować Internet. Udało mi się znaleźć ciekawe miejsce i jestem bardzo zadowolony. Polecam każdej nowej firmie na start.

brzucholl

Posty: 12

 
Tak też myślałam, że będę musiała podjąć właśnie taką decyzję. Pewnie na samym początku będzie to bardzo opłacalne rozwiązanie. Mam już na oku jedno takie wirtualne biuro w Warszawie śródmieściu. Będę się kontaktować. Jak jakieś polecacie, dajcie znać. Dziękuję :)

ooops65

Posty: 24

 
Każde biuro wirtualne w Warszawie działa pewnie w przeciwnym wypadku . Jeśli chodzi o umowy, to nie są one jednakowe. Pewnie najlepiej opłacalna jest umowa na rok. Wtedy dają ci jakiś upust cenowy. Musisz sprawdzić konkretnie w danych miejscach. Ja podpisałem umowę na rok i to mi się opłaciło.

Ananasek

Posty: 14