ogłoszenia żary, znacie ?

ogłoszenia żary, znacie ?

Witam serdecznie. Czy ogłoszenia żary wiążą się z koniecznością ponoszenia jakichś wydatków, gdy dodaję je w Internecie?

serwertus

Posty: 1

 
Nigdy nie płaciłem za ogłoszenia poznań, ale nie ukrywam, że moi znajomi skusili się możliwością publikacji bardziej popularnego ogłoszenia. Czy daje to efekty? Trudno powiedzieć.

szpiczek45

Posty: 8

 
Nigdy nie miałem świadomości, że ogłoszenia żary mogą tak mocno rozreklamować prowadzoną przeze mnie działalność gospodarczą. Jestem w pozytywnym szoku.

Duzydom

Posty: 10

 
Moje bezpłatne ogłoszenia zawsze dodaję na tej stronie: tutajdodaj.pl. Nie mam zastrzeżeń do tego, w jaki sposób działa. Z resztą sprawdźcie ten portal sami.

Ananasek

Posty: 14

 
Dodając ogłoszenia żary nie spodziewałem się tak dużego odzewu. Całe szczęście, iż udało mi się szybko sfinalizować transakcję, gdyż miałem wiele telefonów i pytań odnośnie oferowanego przedmiotu. To pozytywne.

rolniki

Posty: 7

 
Mam kilka faworyzowanych portali internetowych, na których dodaję ogłoszenia żary. Jeśli ktoś z Was będzie zainteresowany to mogę podesłać Wam adresy w prywatnej wiadomości, abym nie został oskarżony na forum dyskusyjnym o kryptoreklamę. Pozdrawiam serdecznie.

namok

Posty: 6

 
Bardzo lubię dodawać ogłoszenia, ponieważ nie stanowi to z mojego punktu widzenia żadnego wydatku w przeciwieństwie do wystawiania aukcji.

david011

Posty: 11