Sklep online z tkaninami
Sklep online z dzianinami

Sklep online z tkaninami
Sklep online z dzianinami

Kochane, wiecie gdzie w internecie sprzedają fajnej jakości tkaniny podszewkowe? Szukam i szukam i nic ciekawego wyłowić nie jestem w stanie a u mnie w mieście sklepu z tekstyliami to nie uświadczę.

namok

Posty: 2

 
Mnie to zawsze stresują kolory na tkaninach, mam obawy że się będą łatwo spierać, jednak tego w jaki sposób barwnik jest naniesiony to tak nie do końca można zawczasu zweryfikować i dopiero wychodzi...w praniu :P

sethe

Posty: 23

 
Podoba mi się bardzo bawełna jaką ma Mikatextiles, sklepy wiem że mają w Wołominie i Radzyminie bodajże, ale też internetowo na stronie https://mikatextiles.com można zamówienia składać – miła obsługa, dużo tkanin mają od ręki dostępnych.

Tatusiek4

Posty: 27

 
Mam akurat bratową krawcową to nie ukrywam że ona mi trochę ubrań zrobiła już w życiu, nawet nie wiem skąd bierze materiały jakoś nigdy mnie to nie interesowało ale popytam.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Piękną wełnę sprzedają na https://mikatextiles.com można na ich materiałach sporo ciekawych rzeczy uszyć. Dobry kontakt z obsługą, szybko dostarczają materiały i też odpowiednio pakują żeby się gdzieś w międzyczasie nie uszkodziły, nie pozaciągały itd.

Różyczka

Posty: 6

 
Mało jest dobrze zaopatrzonych hurtowni, ja w każdym razie jestem trochę rozczarowany ofertami ostatnio, nie dość że drogo to jeszcze same tkaniny są raczej wątpliwej klasy.

Trener

Posty: 8

 
Kiedyś miałam w planie sobie firanę samej zrobić, w sensie tam dużo szycia by nie było, ale jednak te obróbki przy krawędziach to jest bardzo precyzyjna i trudna robota, trzeba mieć fach w ręku.

Yuri20

Posty: 3

 
Genialną czarną satynę z refleksami kupowałam w Mikatextiles (ich strona – https://mikatextiles.com). Warto u nich sobie przejrzeć materiały bo raz że mają ich dużo a dwa że od metra bieżącego te ceny są momentami bardzo przystępne.

tefal100

Posty: 18

 
Jest z czego wybierać jeśli chodzi o mieszane dzianiny w sklepie internetowym na https://mikatextiles.com, znalazłam ich przez znajomą krawcową która się tutaj zaopatruje w towar do swojego zakładu, ja szyję hobbystycznie bardziej.

alklu7

Posty: 14

 
Szycie takie zupełnie hobbystyczne jest bardzo fajnym zajęciem moim zdaniem, ma się okazję stworzyć coś z niczego, samemu wymyślić krój, dobrać kolory i wzór, a finalnie uszyć ubranie którego się w sklepach nie znajdzie i nikt inny nie będzie miał.

intimiss

Posty: 17