Szukam jakieś dobrej galerii obrazów ?

Szukam jakieś dobrej galerii obrazów ?

Czy w galeriach sztuki w internecie urządzają jakieś wyprzedaże dzieł? Może macie jakieś adresy. Z góry dziękuję.

Kowalski

Posty: 13

 
Ja też słyszałem o wyprzedażach w handlowych, a nie w galeriach obrazów. Sztuka się ceni i niech tak zostanie. Bez artystów byłoby w naszym szarym świecie krucho.

Dzidzia

Posty: 31

 
Chyba w większości galerii obrazów można liczyć na dodatkowe usługi, dzięki którym mają one więcej klientów. Nie tylko takich, którzy chcą kupić np. obraz, ale i takich, którzy szukają oprawy obrazów.

Lalka

Posty: 9

 
Mam salon urządzony w stylu rustykalnym, mam jeden obraz olejny, dokładnie jest to abstrakcja, która świetnie komponuje się z wnętrzem, lecz mam też kilka mniejszych obrazów pasteli. Ogólnie to, co oferuje teraz sprzedaż obrazów, dobrze się jej przyglądając, daje wiele możliwości.

EpIon7

Posty: 17

 
Mnie osobiście niezmiernie podobają się dzieła malarzy, którzy współpracują z galerią http://www.galeria-mad.pl. Cenię w szczególności twórczość Zbigniewa Kopani.

Krzysio

Posty: 30

 
W niektórych galeriach sztuki spotkałam się z aukcjami. To jest zależne od jej właścicieli, jaką wolą formę sprzedaży. Trochę łatwiej jest na takich aukcjach zdobyć jakiś cenny okaz, bo ludzie nie wertują sieci w poszukiwaniu galerii. Tak mnie osobiście się wydaje, bo udały mi się parę razy świetne zakupy dzięki takiej aukcji.

pstry

Posty: 15

 
W sieci wiele jest galerii, które oferują sprzedaż obrazów. Najpierw jednak lepiej przejrzeć dokładnie twórczość malarzy, których dzieła mają w swojej ofercie, zanim podejmie się ostateczną decyzję. Takich zakupów nie dokonuje się przecież na szybko.

woo_oow

Posty: 17

 
Salon w stylu rustykalnym i obrazy olejne, duet idealny. Mnie podobają się ogrody w ciepłych barwach. Zimny salon nigdy mi się nie podobał. Gratuluję pomysłu.

Klakier

Posty: 19

 
Ci, co zaczynają, lecz również i potem mają puste kieszenie i cała wena idzie na marne. A malowanie obrazów olejnych bez wątpienia nie jest tanią techniką malarską. Może lepiej pozostań przy swoim, bo najgorsze w pracy artysty są nerwy.

Joe

Posty: 12

 
Technika olejna jest droga i nie ulega to wątpliwości. Nie znam zasobności twojej kieszeni, natomiast jeśli chodzi o obrazy olejne to właśnie one najniezwyklej mi się podobają i też mam zamiar spróbować tej formy uprawiania sztuki.

Biforr23

Posty: 14