Kancelaria adwokacka Austria

Kancelaria adwokacka Austria

W jaki sposób waszym zdaniem najszybciej rozwiązać problemy prawne przedsiębiorstwa, które działa w Austrii? Do kogo w ogóle się zgłosić?

Yuri20

Posty: 1

 
Dobry gość od prawa pracy to Tomasz Klimek. Jak chcesz mieć zabezpieczone interesy, nawet przy pracy tymczasowej w Austrii to zgłoś się do niego. Wtedy żadna agencja pracy cię nie oszuka. Dość znany adwokat lokalnie.

ciumar1

Posty: 3

 
Robię remonty w Austrii i na początku konsultowałem się w sprawie właściwego sporządzania umów z adwokatem Tomaszem Klimkiem https://www.tomaszklimek.com/pl/specjalizacje/prawo-budowlane . To przede wszystkim specjalista z potwierdzonymi osiągnięciami i umożliwia dokładne zabezpieczenie interesów. Nie chciałem mieć konfliktów z ubezpieczycielami głównie i to udało się utrzymać do dnia dzisiejszego.

mustafus

Posty: 2

 
Polskojęzyczny adwokat w Austrii to ogólnie rzadkość, więc tym bardziej dzięki za kontakty.

Phylu

Posty: 6

 
Nie wiem, czy bez prawnika przeniesiesz dobrze kwalifikacje zawodowe. Lepiej nie kombinować, bo tam nie lubią działań wymuszających, czy na granicy prawa.

Kitas

Posty: 7

 
W Austrii rozwody to dość skomplikowana sprawa, nie wiem, czy nie bardziej niż w Polsce, więc kontakt do prawnika najlepiej od samego początku.

D.N.O.

Posty: 8