panoramy 360, jaka firma ?

panoramy 360, jaka firma ?

Jak zrobić panoramę 360? Mam jakieś sprzęt fotograficzny, ale nie za niesłychanie wiemy jak się za to zabrać. To bezproblemowe czy ciężkie? Pobawiłbym się chętnie, ale nie wiem, od czego konkretnie powinienem zacząć.

zbychu6

Posty: 1

 
W firmie https://www.pano360.pl zamówiłem panoramę 360 i jestem zadowolony. Firma działa naprawdę bardzo profesjonalnie. Nie wiedziałem, że efekt końcowy będzie taki super. Polecam im wszystkich zainteresowanym.

Sis45

Posty: 6

 
Może patrzenie na ekran to nie chodzenie po obiektach i ulicach, którego się spodziewamy, ale doskonalsze to niż nic. Sam nie mam czasu na wyjazdy, a na te dalsze brakuje pieniędzy, dlatego dla mnie takie rozwiązanie jest niezwykle przydatne.

Fanatyk

Posty: 8

 
Nie lubię wirtualnych spacerów, jeżeli mamy oglądać to tylko na żywo. Zdjęcia to fotografie i nic tego nie zmieni, dlatego osobiście nie wydałbym na to pieniędzy, niemniej jednak każdy ma różne zdanie.

2findme2

Posty: 21

 
Zwykłą panoramę 360 można zrobić niby samemu. Dzisiaj nawet telefon daje taką opcję, ale na pewno nie uda się uzyskać takich efektów jak robi to doświadczona firma. Oczywiście nic nie dostaniemy za darmo.

numiś45

Posty: 6

 
Nie za bardzo przypadło mi to do gustu, bo jednak na żywo zobaczyć te miejsca to, co innego. Wiem, że moi znajomi pół świata tak zwiedzili i że to dobra reklama.

Black_Riot

Posty: 3

 
Na szczęście nie mam restauracji, hotelu czy innych obiektów, a mieszkania robić nie będę. Widziałem kilka takich spacerów i panoram i mnie się to podoba. Właściwie to każdy obiekt powinien to mieć. Łatwiej wtedy sprawdzić czy nam się podoba pokój albo restauracja i wtedy rezerwujemy lub nie.

Robuś

Posty: 4

 
Pytałem o stworzenie takie spaceru, ale było to dla mnie za drogie. Może jeszcze kiedyś wrócę do tego tematu, ale na razie mój obiekt noclegowy jest za biedny. Podoba mi się taki pomysł, bo wiem, że ludzie dzisiaj chcą przed przyjazdem widzieć coraz więcej.

mmmm56

Posty: 6

 
Próbowałem sam wykonać namiastkę takiego spaceru, lecz nie za bardzo mi to poszło. Tutaj trzeba rzeczywiście wykonać bardzo sporo pracy. To nie jest impreza dla dzieci tylko coś bardzo doświadczonego, zatem trzeba wiedzieć jak się za to zabrać. Jeśli nie wiesz to daj sobie spokój, szkoda tylko czasu.

1agdb1301

Posty: 20