fotowoltaika w Kielcach, opinie

fotowoltaika w Kielcach, opinie

Czy fotowoltaika w ogóle w Polsce się opłaca? Słońca to u nas za wiele nie ma, dlatego chciałbym się coś o tym dowiedzieć.

Boss

Posty: 2

 
Na razie zastanawiam się gdzie postawić baterie, bo mam dach do remontu. Kontaktowałem się z firmą i mówili, że można na ziemi zrobić instalacje. Musze ich poprosić żeby przyjechali i sprawdzili, co i gdzie się zmieści. Napisze Wam jak to wyglądało, jeśli już będę cos konkretnego na ten temat wiedział.

Worms

Posty: 9

 
Według mnie najtańsza i najlepsza fotowoltaika z kielc oferowana jest poprzez firmę http://rodarelektro.pl. Kilku moich znajomych korzysta z ich usług i wszyscy są bardzo zadowoleni. Wam mogę też ich polecić do współpracy, bo to się bardzo opłaca.

Kódłaty

Posty: 22

 
Samodzielnie niby można montować, niemniej jednak trzeba wiedzieć jak. Zawsze w takich przypadkach jest tak, że prościej będzie coś zepsuć niż postawić, wobec tego trzeba ostrożnie do tego tematu pochodzić.

Black_Riot

Posty: 6

 
Jednym się to opłaca, a innym nie. Na pewno nie ma się, co spodziewać, że rachunki za prąd spadną do zera. To tak nie działa i koszty zawsze są. Tym bardziej, że nasza instalacja włączona jest do linii energetycznej.

TomekK 

Posty: 4

 
Jeśli ktoś ma pieniądze to może sobie montować. Osobiście nie mam zamiaru tego robić w najbliższym czasie chyba, że dofinansowanie będzie jeszcze bardziej korzystne.

pawel253

Posty: 10