worki foliowe do segregacji odpadów, gdzie warto?

worki foliowe do segregacji odpadów, gdzie warto?

Witam. Potrzebna mi dużą ilość worków foliowych na odpady. Tylko dobra jakość i duży wybór co do grubości. Znacie jakieś miejsce?

Tomcio

Posty: 3

 
A worki foliowe budowlane? Może macie jakieś konkretne namiary na dobrego producenta? Byłbym wdzięczny, bo potrzebuję dużej ilości i nie chciałbym wyrzucić pieniędzy w błoto. Podobno najlepsza jest folia LDPE, ale jak macie jakieś inne odmienne zdanie czy opinię, to chętnie poznam. Z góry dziękuję.

@_yyy111

Posty: 7

 
Też myślę, że przekładki foliowe zakupię od producenta. Jest sporo propozycji sklepów, lecz wówczas nie mam pewności co to dokładnie za produkcja. Jak coś, zawsze możecie podesłać link do oferty :)

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Jeszcze nie korzystaliśmy z takiego sposobu. Ale z tego, co widzę, to przydałyby nam się kaptury foliowe na big-bagi. Byłyby sprawdzonym zabezpieczeniem towarów, które koniecznie wymagają ochrony przed wilgocią. Jak coś, możecie dać znać o jakimś wyśmienitym producencie.

mercedess

Posty: 9

 
Tak. Ja też chwalę sobie worki foliowe na opony. Od lat z nich korzystam i naprawdę mam pewność, że po sezonie wyciągam i nic złego się z nimi nie dzieje. Polecam każdemu, kto jeszcze nie sprawdził na swojej skórze, jakie to odpowiednie rozwiązanie.

Oct714

Posty: 5

 
Kaptury foliowe na paletę to sprawdzone rozwiązanie, które od dawna wykorzystujemy w zakładzie. Jednak faktycznie trzeba mieć pewność co do producenta, który stosuje dobrej jakości folię.

BrumBrum2

Posty: 24

 
Ja również jestem na etapie poszukiwania sprawdzonego sklepu z workami foliowymi na odpady. Muszę mieć pewność, że to będzie najlepsza jakość. Inaczej nie kupuję.

tasdefleja

Posty: 18

 
Ja się naciąłem, albowiem nabyłem wkłady foliowe do skrzyniopalet, które niestety nie udźwignęły tyle załadunku, co posiadały. Kiepska jakość folii. Dobrze, że nie wydałem na tę inwestycję wielkich pieniędzy. Teraz również poszukuję czegoś faktycznie jakościowego. Możecie pisać i polecać.

Kitas

Posty: 6

 
Tutaj mają znakomitej jakości wkłady foliowe http://www.karolinex-worki.pl/pl/oferta/produkt/29-wklady-foliowe-do-pudel--skrzyniopalet-i-bigbagow. Polecam, ponieważ od lat korzystam z ich oferty i nigdy się nie zawiodłem. Produkują przekładki z folii różnej grubości.

Pyszności2

Posty: 24

 
Jeśli chodzi o przekładki foliowe na paletę, to zauważyłem, iż jest dużo producentów, którzy produkują je z regranulatu. Nie wiem, czy to do końca najlepsze rozwiązanie. Może macie jakieś namiary na ofertę przekładek z dobrej klasy folii? Jak coś, to czekam i niezwykle dziękuję za pomoc.

reklamos

Posty: 9