jakie wahacze kupic do samochodu

jakie wahacze kupic do samochodu

Co myślicie na temat marki Master Sport odnoszącej się do wahaczy? Sprawdzają się w praktyce?

Black_Riot

Posty: 2

 
Warto bardzo szybko reagować na uszkodzenia wahacza, bo narażasz się na uszkodzenie pozostałych elementów zawieszenia, a to już naprawdę kosztowna sprawa. Nie warto zwlekać.

Babeczka

Posty: 5

 
Dobra praktyka to monitorowanie stanu wahaczy. Przy pogięciach, znaczącej korozji warto już wymieniać. Nie ma sensu ryzykować bezpieczeństwem swoim i pasażerów ogólnie.

namok

Posty: 6

 
Czołówka, jeżeli chodzi o wahacze to Master Sport obecnie. Bardzo mocno podrasowali produkcję podobno w ostatnich latach. Do Peugeota Boxera do tej pory najczęściej polecany zestaw serwisowy, więc śmiało możesz brać.

mew soncz7777

Posty: 4

 
Wymiana sworzni i tulei tylko też wchodzi w grę. To się nazywa ekonomicznym serwisem, ale nad nowym wahaczem idealnie dopasowanym do wymagań producenta też bym się zastanowił.

asulka002

Posty: 6

 
Jeszcze możesz przemyśleć regenerację układu zawieszenia, ale to często ryzykowna sprawa i zależy na jakiego specjalistę trafisz.

Buła

Posty: 13

 
Wiele wypadków jest spowodowanych właśnie złymi wahaczami i to chyba jeden z najbardziej niedocenianych przy serwisowaniu samochodu elementów. Raz źle skręcisz i kaplica, więc zakup dobrego wahacza uważam za bardzo ważny.

q-olek

Posty: 5

 
Tylko używanych wahaczy chociaż nie bierz, bo i tacy pasjonaci się zdarzają, a później po spowodowaniu wypadku nie mogą się wypłacić z odszkodowań ;)

Yuri20

Posty: 5

 
Niektórzy jeszcze samodzielnie naprawiają zawieszenie, a to jest droga do problemów z ubezpieczycielami po spowodowaniu ewentualnego wypadku. Lepiej nie ryzykować i wszystko robić przez specjalistów.

serum45

Posty: 2