Internet na terenie Siedlce

Internet na terenie Siedlce

Witajcie!

Ostatnio zabrałem do siebie nowo poznaną dziewczynę, chciałem z nia spędzić miły wieczór przy filmie który wcześniej upatrzyłem sobie na stronie internetowej. Wszystko zapowiadało się dobrze. Kiedy już usiedliśmy na kanapie, wcisnąłem przycisk „play” i NIC” ! Niezwykle się zdenerwowaliśmy, ponieważ Internet tak się zacinał że nie można było nic zobaczyć. Nie wiem czym to jest spowodowane. Czy film jest po prostu za długi jak na prędkość mojego Internetu? Czy w grę wchodzą również programy jakie są otwarte na pasku narzędzi?

Może to przez nie film się zacina.

Aweeee

Posty: 16

 
Dobry wieczór wszystkim!

Ja też mam olbrzymi dylemat co do pakietów telewizyjnych. Współcześnie mieszkam w Siedlcach i boję się, że nie wszystkie programy będą sprawnie odbierać w tejże miejscowości. Przyłączam się do pytania koleżanki wyżej. „Czy jest tu jakaś osoba z Siedlec, która chciałaby powiedzieć coś o jakości oglądanych programów telewizyjnych?”

Pozdrowionka.

tefal100

Posty: 20

 
Siemanko!

Ja mam Internet wraz z telewizją z tej samej firmy i mi nie pobiera dodatkowych opłat. Może macie włączone jakieś dodatkowe opcje. Należałoby wezwać pomoc techniczną. Oni są na miejscu i zawsze są chętni do pomocy. Na pewno Ci pomogą. Istnieje jeszcze jedna opcja. Zadzwoń po prostu do operatora tej sieci i zapytaj się o te koszty. Powinni wyjaśnić co jest nie tak. Jak to nie pomoże to musiałabyś się przejść tam osobiście, bo dlaczego masz płacić za coś czego nie używasz?

Pozdrawiam.

basu

Posty: 19

 
Mam ten sam kłopot z Internetem i również mieszkam w Siedlcach. Nie wiem czy gdy Panowie z obsługi technicznej przyjadą to nie skonfiskują mojego routera. Przecież nie mogę zostać bez Internetu. Sami wiecie jak to w tych czasach jest bez neta!

Nie wiecie może czy dają inny router na czas nieobecności mojego routera? Ile w ogole trwa naprawa?

Kuniarz

Posty: 16

 
Siemandero!!!

Mam podobny problem jak Pani wyżej i nie wiem jak mam go rozwiązać. Zmieniałem już 4 razy w ciągu roku firmę internetowa i każda z nich mnie zawiodła. Były różne problemy.. Koszty założenia, słaby zasięg, słaba prędkość a na dodatek zbyt wysokie koszty samego użytkowania! Teraz znowu chcę zmienić firmę, bowiem ta znów mi nie odpowiada, ma za mało adresów IP i jest za wolna. Słyszałem coś o firmie która ponoć jest dobra, a mianowicie http://ittmedia.pl. Czy znacie może tą sieć? Pomóżcie proszę. Nie wiem już co robić.

Papa

Zajaczek2710

Posty: 19

 
To co piszecie to totalna bzdura! Nie chcę nikomu sprawiać przykrości lecz Internet o jakim piszecie to porażka. Moja przyjaciólka też posiada Internet z Orange i skarży się niezmiernie! Aż słuchać się nie chce. Poza tym sama się o tym przekonałam, bo gdy idę do niej i nie mamy co robić to zawsze wchodzimy na Internet i zanim załaduje się strona to mija jakies 7 min. Przesada! Nie do zniesienia..na dodatek jest słaby zasięg i ciężko używać Internetu z dwóch komputerów.

To jest moja ocena. Pozdrawiam.

ajhhopek

Posty: 20

 
Hej!

Ja również mieszkam w Siedlcach i mój Internet także chodził baaardzo powoli. Myślałem, że to wina zbyt starego komputera który obecnie posiadam, lecz okazało się że zasięg tutaj jest niestety zbyt słaby i i postanowiłem dowiedzieć się co z tym zrobić. Okazało się, że trzeba dokupić specjalną antenę jaka odbierać ma fale internetowe z innych miejscowości. Ja sobie takową sprawiłem. To rzeczywiście działa. Już nie muszę się użerać z brakiem Internetu.

Ta antena pomogła. Polecam!

Annna1

Posty: 25

 
Pakiet Vectra to naprawdę porządny pakiet. Sam go posiadam i dobrze mi z nim. Dlaczego sądzicie że jest zły? Wypowiadajcie się. Mi odpowiada..W zależności od tego które macie upodobania możecie wybierać programy. Nie jest powiedziane, że musicie kupić pakiet który posiada ustalone programy. To Wy możecie je ustalać i czerpać przyjemność z oglądania ich. Ta telewizja nie kłamie, Przekonajcie się sami.

Pozdro.

ivonzjeee

Posty: 14

 
Cześć Wam!

kto ma problem z Internetem? Moja przyjaciółka ostatnio korzystała z Internetu http://ittmedia.pl/internet/internet-wi-fi-5g/ i ma niezwykle dobre na jego temat zdanie. Chciałbym założyć sobie w przyszłym tygodniu Internet i oczekuje od was jakiejkolwiek informacji na ten temat albowiem połączenia. Router musiał zostać zabrany albowiem to tam kryła się znikoma szkoda. Dwa dni potem Internet działał już całkiem sprawnie.

trapkodobry

Posty: 23