Powiększenie erekcji

Powiększenie erekcji

Jak oceniacie żele na powiększenie erekcji. Czy takie coś w ogóle ma sens i nie zaszkodzi ewentualnie partnerce podczas stosunku? Dajcie znać, co myślicie na ten temat.

Kitas

Posty: 1

 
Używałem przypraw mocniejszych. Na erekcję pomógł mi kardamon szczególnie. Do tego więcej warzyw i owoców w diecie. Po prostu trzeba się oczyścić z syfu, zmienić trochę sposób odżywiania, a wszystko wróci do normy. Pozdrawiam.

Pelo_er

Posty: 23

 
Suplementacja witaminą E działa cuda na męski organizm. Jeszcze ewentualnie witamina D i selen/cynk w międzyczasie. Witamina E działa na płodność, co jest potwierdzone w wielu opracowaniach naukowych. Doczytaj, jak jesteś bardziej zainteresowany zagadnieniem.

anteon43

Posty: 8

 
Używałem buzdyganka naziemnego, ale raczej pod potrzeby siłowni, sportów siłowych jako takich, ale zauważyłem, że libido się mocno zwiększyło. Może od czegoś takiego zacznij, a później ewentualnie jakieś żele wspomagające.

GGregbard

Posty: 9

 
Psychika niestety płata figle i od niej w największym stopniu zależy erekcja. Jak masz od czasu do czasu zaniki tylko to dobra wiadomość, bo większość żeli cię wyleczy z przypadłości. Z tych lepszych, mocno naturalnych to dr penigreat. Chyba jeden z niewielu specyfików, w których masz zero chemii.

mniszek

Posty: 10

 
Jestem zdania, że po prostu nadmierny stres niszczy współczesnych mężczyzn. Ciągle zaganiani jesteśmy do zrobienia tego, tamtego. Nie ma nawet czasu, żeby się porządnie zrelaksować, a i o erekcję w takich warunkach bardzo trudno.

mitr

Posty: 15

 
Weź sobie najmniejszą tubkę maści, czy żelu na erekcję i testuj, bo na niektórych to najlepiej działa, a na innych średnio. Grunt, żeby dobrze rozprowadzić. Koniecznie umyj się przed nałożeniem. Kilka oddechów i do dzieła. Ja się takimi wspomagaczami ogólnie nie chwalę, ale ciekawa sprawa dla mężczyzny, nawet jak chcesz dłużej się w łóżku pobawić z kobietą. Daj znać, czy sobie pomogłeś.

Babeczka

Posty: 9

 
Jak po pieszczotach nie masz przywrócenia erekcji to pewnie problem zdrowotny głębszy. Żele faktycznie na krótką metę pomogą, ale to nie jest niestety rozwiązanie kompleksowe. Przynajmniej tak wynika z moich doświadczeń.

NanoPIK

Posty: 8

 
Od kremów, żeli, maści na erekcję zaczynasz. Jak nie pomoże to ewentualnie tabletki, ale trzeba z tym uważać, bo niektóre podnoszą mocno ciśnienie. A przy standardowych żelach takiego ryzyka nie masz, bo działa doraźnie na naczynia.

q-olek

Posty: 5