Powiekszanie penisa

Powiekszanie penisa

Witam i o zdrowie pytam! ;) Słyszeliście o tabletkach na potencję które mają też działanie – powiększające? Faktycznie cokolwiek po takiej kuracji urośnie? Widzę teraz sporo w necie takich supli na – wzrost, i nie ukrywam, że mnie to zastanawia...

kociol001

Posty: 4

 
Zawsze warto mieć więcej cm niż mniej..taka jest prawda i ja bym w teksty że mały ale wariat to nie wierzył. Jestem na suplemencie dr Penigreat od dłuższego czasu i widzę dużą różnicę, najlepiej to widać po reakcjach mojej panny, która ma dużo więcej satysfakcji i jest dużo głośniejsza, odkąd ja jestem – większy.

hihi45hihi

Posty: 8

 
To jest odwieczny dylemat – rozmiar, czy technika? :PP Najepiej mieć jedno i drugie. Ja przez ponad miesiąc brałem tabletki dr Penigreat ostatnio i faktycznie te 2-3 cm jest więcej a to już konkretna różnica, którą moja dziewczyna ponoć odczuwa przynajmniej tak mówi...a może bardziej krzyczy ;))

Ananasek

Posty: 15

 
Ja to widzę dużą różnicę na plus po masażu, jak jestem bardziej zrelaksowany i wyluzowany to dłużej jestem w stanie swojej kobiecie dogadzać, niż jak mam ciężki stresujący dzień i szybko się dzieje tak na szybko w biegu.

Facio

Posty: 7

 
Można różne rzeczy brać sobie na lepszą potencję i uzupełniać ale i tak najważniejsza jest ogólna dieta, zdrowy styl życia, jak to jest to można potem z dziewczyną szaleć a nie zasypiać ;P

Lupusx

Posty: 12

 
Ostatnio trochę suzkałem takich preparatów na męskość i trafiłem na dr Penigreat, zamówiłem głównie ze wzgędu na naturalny skład, nie mają te tabletki w sobie jakiś dziwnych wypełniaczy, barwników, konserwantów i innych takich...Zobaczymy jak się supllement sprwadzi, na pierwsze efekty to pewnie gdzieś do miesiąca czasu będę musiał poczekać.

Buła

Posty: 14

 
Na mnie działa dr Penigreat to są tabletki, jedna dziennie wystarczy, generalnie im dłużej używasz tym dłuzej się efekt utrzymuje. Na pewno rozmiar się poprawił, na pewno też sam wytrysk, orgazm...no jest lepiej krótko mówiąć – dla mnie i dla mojej partnerki.

mniszek5

Posty: 13

 
I tak dobrze, że mieszkamy w Polsce a nie w Chinach czy Japonii bo nas natura jednak tak stasttycznie patrząc to lepiej obdarzyła niż ich...:-)

Hostelos3

Posty: 21

 
Zacząłem ostatnio łykać tabletki dr Penigreat i czuje się po nich lepiej, mam więcej ochoty na sam seks, co nie było takie oczywiste wczesniej jak się wracało po 12 godzinach z roboty to się bardziej o spaniu myślało niż bara bara..co trochę moją kobietę już denerwowało

TomekK

Posty: 10

 
Na seks to ja mam ochotę aż za często tylko moją żonę coś ostatnoi wyjatkowo często głowa pobolewa :P Na taie przypadłości by się bardziej przydały suplementy a nie na potencję:D

edyta123

Posty: 9