siatka na kontener, polecicie ?

siatka na kontener, polecicie ?

Będę wdzięczny za pomoc w wyborze siatki do kontenera. Takie zabezpieczenie potrzebne mi jest dokładnie na budowę. Co polecacie?

bobuś34

Posty: 4

 
Jest elastyczna, więc się nie uszkadza. Polipropylen jest faktycznie sprawdzonym materiałem na siatkę do kontenera. Tego typu siatki do zabezpieczeń towarów w transporcie muszą być solidne. PP jest mocny i wytrzymały.

czesiek555

Posty: 14

 
Z ofertą siatek do kontenerów można zapoznać się tutaj https://siatkiochronne.eu/58-siatkinakontenery. Mają szeroki wybór, jeśli chodzi o siatki transportowe, lecz też mają dużo innych rodzajów siatek PP oraz PE.

Januszek

Posty: 7

 
Siatka PP jest najlepsza, jeśli ma być intensywnie eksploatowana. Z takiego zabezpieczenia warto korzystać w transporcie. Korzystam z siatki do kontenera, którą montuję również na przyczepce. Świetnie się sprawdza, bo jest elastyczna i można taką zabezpieczyć wszelkie ładunki nawet te o dużych gabarytach.

jose_bastiano

Posty: 24

 
Na rynku masz dwa rodzaje siatek do kontenerów. Polipropylenowe i polietylenowe. Obydwa rodzaje są bardzo trwałe i odporne na mechaniczne czynniki zewnętrzne. Co więcej, to właśnie te tworzywa są odporne na promieniowanie uv i deszcz. Siatki można użytkować bez względu na porę roku. Nie szkodzi i nawet mróz i śnieg.

donbagino

Posty: 17

 
Tego rodzaju siatka do kontenera nie ma sobie równych. Rzeczywiście polecam, bo sam miałem problem, z którego zabezpieczenia skorzystać. Teraz muszę przyznać, iż zabezpieczenie jest fachowe i jestem zaspokojony. Szybko się je montuje. Nie mamy z nim żadnych problemów, a poza tym też nie jest drogie.

Klarka45

Posty: 14

 
Muszę dołączyć się do polecenia. Nie wiedziałem uprzednio, że taka sznurkowa siatka na kontener jest tak prostym i skutecznym zabezpieczeniem. Wygodna w użytkowaniu i odporna na wszelkie uszkodzenia.

Kitas

Posty: 9

 
Użytkujemy siatki na kontenery. Rzeczywiście są znakomitej jakości i są odporne na mnóstwo zewnętrznych czynników. Można mieć pewność, iż jak się kupi siatki PP, będą na niesłychanie długo.

jesika

Posty: 11